KORVPALL
Parksepa SK noormeeste võistkond Eelmise Mängu Võitjad (Tanel Treial, Richard Sirel, Fredi Parker ja Rael Kalmus) saavutas juulis Otepääl toimunud Eesti tänavakorvpalli meistrivõistluste etapil 1993. aastal ja hiljem sündinud noormeeste turniiril teise koha.

TRIATLON
30. juulil toimunud Navi minitriatloni (300 m ujumist, 15 km rattasõitu ja 4 km jooksu) võitis Mark Laine, kelle võiduaeg oli 55.42,9. Kiireim naine oli kaheksandana lõpetanud Silja Suija. Lõpetajaid oli pikemal rajal kokku 25. Lühikesel rajal (60 m + 7,5 km + 1,6 km) võidutses 12aastane Jakob Udras. Tulemuse sai kirja 19 võistlejat.

JALGPALL
Navi vutiselts võitis Eesti jalgpallikarikavõistlustel 1/32-finaalis samuti III liigas mängiva Tallinna JK Visaduse 2:0 ja kaotas seejärel 1/16-finaalis meistriliiga meeskonnale Narva Transile 0:9.