• 19. veebruaril toimus Võrumaal Antsla külje all „Kobela jää 2012". Sellel aastal otsustati teha 1+1 formaadis, st. iga võistlejal oli võimalik läbida kahel erineval rajal kolm vooru (2x3). Osalejaid MRT ridadest: Alari Antson ja Otto Kontro sõitsid Mitsubishi Coldiga, esiveos võistlesid Peeter Tammoja ja Jaan Kontro Mitsubishi Coldiga ning tagaveo sõitja Joosep Järv võttis mõõtu BMW 320ga. Tulemused: noorteklassis Otto 9. koht ja Alari 10. koht; esiveos Peeter 5. koht ja Jaan 13. koht ning tagaveos Joosep 4. koht.

• 25- 26. veebruaril toimus Järvamaal „Parima Libetaja Konkurss". Esimesel päeval võeti mõõtu Vao lumeraja u. 2 km lõigul ja teisel päeval Jalgsema lumeraja u 3,8 km lõigul. Kummalgi etapil sõideti kolm vooru. MRT võistlejatest osalesid seekord ainult noored: Alari Antson ja Karl Kurvits, sõiduvahendiks Mitsubishi Colt. Vao lumerajal sai Karl 2. koha ja Alari 3.koha. Jalgsema lumerajal sai Karl 3.koha ja Alari 4.koha. Kahe päeva kokkuvõttes sai Karl 2. koha ja Alari 3.koha.

• 3. märtsil korraldas MRT meeskond Mellistes lumeraja II etapi. Seekord võtsid mõõtu omavahel 31 osalejat. Osalejate suure huvi tõttu tehti juurde naiste ja ATV klass. Seekord kahjuks kõik võistlejad lõpuni ei sõitnud ja tulemust kirja ei saanud. Tulemused klasside järjekorras: Naisteklass (osalejaid 5) 1.koht Kristi Sell 2.koht Maiu Järv 3.koht Kats; 4WD nelikveolised (osalejaid 5) 1.koht Tõnu Sirol 2. koht Raido Pärl 3.koht Lauri Laine; FWD esiveolised (osalejaid 10): 1.koht Too-mas Pettai 2.koht Siim Pettai 3.koht Karl Kurvits; RWD tagaveolised (osalejaid 8) 1.koht Kaido Kopli 2. koht Gunnar Kopli 3. koht Jan; ATV (osalejaid 3): 1.koht Indrek Siion 2.koht Maiko Siion 3.koht Eero Veider. Loodame, et Mäksa valla ja Melliste rahvast mootorimüra ei häirinud ja järgmisel talvel kohtume jälle!
  • 10. märtsil sai alguse „Autoekspert Balti rahvaralli" karikavõistluste teine hooaeg. Toimus Addinol Kesk-Eesti rahvaralli. Esimest hooaega Balti karikavõistlustel kaasa sõitev Peeter Tammoja, kelle kaardilugejaks sel hooajal on Martin Müganen, saavutasid oma klassis (2WD) 2.koha.