Pikimal distantsil, 2000 m jõudis meestest esimesena finišisse Kohtla-Järve elanik Dmitri Aristov, kohe tema järel Sillamäelane Deniss Salmijanov ja Tanel Leisalu Jõhvist. Naistest lõpetas selle distantsi esimesena Sillamäe kergejõustiklaste esindaja Ksenia Savitševa, teisena lõpetas Tiinu-Marii Müllerson ja kolmandana Mariell Kurs.

1000 m pikkuse jooksu lõpetas meestest esimesena Viktor Nikitin St.Peterburgist, teine oli Joosep Mägi Kohtla-Nõmmelt ja kolmas Daniil Subotin Narva Äkke Spordiklubist. Naistest saavutas samal distantsil esikoha Sillamäelane Saina Mamedova, teine oli Jelizaveta Tsõganova Narva Äkke SK ja kolmas Alina Bolotina St.Peterburgist.

Poiste ja tüdrukute 500 m jooksus finišeeris esimesena Darja Zolkina Narva Äkke SK, poistest võitis selle jooksu Jaroslav Galkin Tallinnast.

Noorterühmitused Zebra ja Be Active aitasid korraldada laste 300 m jooksu. Arvestus toimus ka kümnes vanuselises alagrupis.

Meremiili jooks ei ole ainult võistlus, vaid ka aktiivse eluviisi pidupäev. Seda kinnitab rohke osavõtt My Fitness klubi korraldatud soojendusharjutustest ja sportlikest meelelahutustest, mille hulgas olid 30-meetrise distantsiga võidujooksud hiiglaslikes Crocsi sandaalides. Olgu öeldud, et 2013.a meremiili jooksu võitja jäi Crocsi-jooksus alles teiseks. Üritusest võttis osa kokku 160 inimest, publikut oli mitu korda rohkem.

VI Meremiili jooksu korraldasid Narva-Jõesuu Linnavalitsuse kultuuritöötajad koostöös Narva Äkke spordiklubiga. Üritust toetasid Eesti Kultuurkapital, AS Vant, Crocs, OÜ Fama Invest, AS Astri Narva, Nikita Abramidze, My Fitness Narva, Stendal Halduse OÜ, OÜ Arza grupp, Alfatom Gaasi ja Soojuse OÜ, OÜ Modulvest Elamu, Eesti ESM AS, Andrei Kuzmin, Vladimir Mižui, OÜ Goldnar, OÜ Larossa Grupp.