Poodiumi teisele astmele jõudsid veel Enn Sapp meesveteranide II vanuseastme kettaheites tulemusega 38.74, Mihkel Leib poiste A klassi kaugushüppes sooritusega 5.84, Helen Loik naiste kaugushüppes tulemusega 5.10, Mari Piir naisveteranide I vanuseastme 100 meetri jooksus ajaga 13,94 ja Urmas Põldre meesveteranide I vanuseastme 800 meetri jooksus ajaga 2.17,6 ning 3000 meetri jooksus ajaga 9.45,9. Kolmandad kohad saavutasid Klaarika Kaldma tüdrukute A klassi odaviskes tulemusega 30.65, Sander Kosk poiste A klassi odaviskes tulemusega 48.00, Heigo Saar meesveteranide I vanuseastme 3000 meetri jooksus ajaga 10.43,1, Uno Roosileht meesveteranide II vanuseastme 100 meetri jooksus ajaga 13,75 ja kaugushüppes tulemusega 4.90 ning 4x100m teatenaiskond koosseisus Helen Loik, Kristiina Pärn, Klaarika Kaldma ja Anastasia Gorohova.

Meesvõrkpallurid saavutasid tubli viienda koha ja naisvõrkpallurid olid üheksandad. Jalgratturid saavutasid kokkuvõttes kümnenda koha. Jüri Gümnaasiumi õpilased Kelly Kalm ja Vanessa Nahkur saavutasid N16 vanuseklassis koguni kaksikvõidu ning orienteerumises saavutati kaheteistkümnes koht. Jahilaskurid olid viieteistkümnendad ja kilvarid kuueteistkümnendad.

Kahjuks jäi Rae vallal võistkond välja panemata kahel alal: petankis ja köieveos ning see takistas ka üldkokkuvõttes parema koha saavutamist.

Kutsun üles kõiki Rae valla sportlikke mehi ja naisi järgmisel talvel ja suvel valdade mängudele osalema, et saaksime näidata, et Rae vald ei ole mitte ainult suur elanike arvult vaid ka sportlikkuselt ja võitlusvaimult.