Saare noormees võitis tänu elektrikatkestusele pokkeriga 33 000 eurot

 (42)
pokker 12.08.2010-66
Foto on illustratiivne.Foto: Ester Vaitmaa

Saarlane Mikk Kuusk võitis pühapäeval toimunud online-pokkeriturniiril 33 320 eurot. Turniiri auhinnafond oli kokku 237 289 eurot.

Tegu on turniiriga, mis toimub igal pühapäeval. Et tegu on kalli turniiriga, siis ei olnud Kuusk sellel varem osalenud. Turniiril osalemiseks tuli panustada 109 dollarit ehk umbes 100 eurot.

“Ma mõtlesin, et investeerin rohkem ja proovin. Ja näe, tuli 33 000 eurot,“ ütles Kuusk. Ta tunnistas, et nüüd on hasart sees ja kindlasti plaanib ta sellest turniirist veel osa võtta. Kuusk kinnitas, et tegu oli kõige pingelisema turniiriga, kus ta viimase 15 aasta jooksul, mil ta pokkeriga on tegelenud, on osalenud.

Turniir kestis 15 tundi, see on iseenesest tavaline aeg. Et majas läks vool ära, tuli võit sõna otseses mõttes üle noatera.

“Ma pidin telefoniga internetti jagama. Siis ühel läpakal sai aku tühjaks. Võtsin teise läpaka. Seejärel hakkas mu telefonil aku tühjaks saama. Võtsin oma naise telefoni ja jagasin sellega internetti. Kõik oli napilt-napilt. Lõpus oli sedasi, et finaalis olime ainult veel kahekesi lauas. Mul oli ainult 1% akut järel. Läksin all in-i ehk panin kõik mängu ja võitsin. Läpakas viskas pildi selle peale tasku,“ rääkis Kuusk.

Loe edasi Meie Maast.