Saaremaal tulekahju ärahoidnut häirib võimude silmakirjalikkus

 (12)
Reformierakonna üldkogu Saku Suurhallis
LeekFoto: Eero Vabamägi

Teisipäeva õhtul Kuressaares Suur-Sadama tänavas naabermaja seina lähedale visatud põleva teki kustutanud ja sellega traagiliselt lõppeda võinud tulekahju ära hoidnud Ivar Vippi häirib võimude silmakirjalikkus olukorra lahendamisel.

Kaks purupurjus meest esimese korruse korteris said tema sõnul pärast vahejuhtumit rahulikult jätkata oma igapäevast viinaviskamist.

“Kuna seekord keegi kannatada ei saanud, siis politsei ja linnavalitsuse jaoks probleemi enam ei ole – asi on ju lahendatud. Probleem on kahe väikese lapsega perel, kes pöördus abi saamiseks nii politsei poole kui linnavalitsusse, kuid seda tulutult,” ei ole Vipp rahul. “Süüdlast ju ei ole, sest purjus inimene võib teha oma korteris ja krundil just seda, mida tema tahab,” on ta vihane.

Politsei suhtles korteri omanikuga ja soovitas tal kaaselanikke ohustavale inimesele mitte elamispinda pakkuda. Lisaks pakkus omanikule välja teha korteri kasutuskord, mis oleks ka politseile teada. Juhandi sõnul politsei tõepoolest teisipäeva õhtul korterist kedagi ära ei viinud, sest alust seda teha polnud.

Loe edasi Meie Maast.