Positiivseid emotsioone ja energiat stardi eel andis Saue Poistekoori esitatud laul „Maateadus". Saue Õhtujooksu 2011 avas Saue linnapea härra Harry Pajundi, kes ei pidanud paljuks ka ise 3,5 km jooksudistantsil osaleda.

Saue Õhtujooksu võitis Peeter Pihl spordiklubist Saue Tammed, ajaga 11.50,4 edestas teisele kohale tulnud klubikaaslast Lauri Malsroos kolmeteistkümne sekundiga. Kolmanda koha saavutas Jaanus Gross spordiklubist Sagittarius, ajaga 12.09,4. Naistest oli parim Sportkeskuse esindaja Susan Pihelgas, tulemusega 14.58,5. Teise koha saavutas Terje Odamus ning kolmanda koha Marliis Odamus, mõlemad Saue Spordiklubist.

Vanusegruppide võitjaid autasustati karikatega. Laste- ja noorteklassis ka teist ja kolmandat kohta Saue Õhtujooksu medaliga. Palju õnne võitjatele! Iga osavõtja sai Saue Huvikeskuse "tunnustuse" eduka osalemise eest sarja „Sauelane liikuma" avaüritusel.

Jooksuvõistlusest perega oli tulnud osa võtma 26 aktiivset pere, keda autasustati karikaga. Pered, kes enne autasustamist lahkusid, saavad karika kätte Saue Huvikeskusest.

Parim kostüümi" auhind läks tiimile „Pintsud" kes olid tulnud osalema jooksule võidusõidu võistlusdressiga. „Suurima kollektiivi" esikoha auhind läks Saue Poistekoorile. Osavõtult teisele kohale tuli lõbus ja värvikas tiim „Naerupall" ning kolmanda koha saavutasid kiired orienteerujad" Saue Tammed". Saue Õhtujooksu 2011 lõpuprotokolliga saab tutvuda: huvikeskus.saue.ee.

Suur tänu härra Harry Pajundile, kes ei pidanud paljuks meiega sportlik laupäev veeta. Tänusõnad Saue Linnavalitsus, Saue Poistekoor, KT Timing, OÜ Roadservice, Goodmark, G4S Eesti, Saue Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetajatele, kes spordivahendeid võimaldasid. Samuti tänan kõiki abilisi, kes ürituse edukale toimumisele kaasa aitasid: Sirje Luberg, Lehte Kilp, Siiri Gelkova, Õrne Teidla, Kristel Tamm, Jaan Toomingas, Hendri Korju, Kristiina Sekljutskaja, Karmen Veerme.

Koostöös spordiklubiga Saue Tammed toimub sarja "Sauelane liikuma" järgmine etapp 8. oktoobril 2011, algusega kell 12.00. Spordialaks on orienteerumine, start antakse Saue jaanituleplatsil. Tule kindlasti, rada on jõukohane igale osavõtjale!

SUUR TÄNU KÕIGILE OSAVÕTJATELE! VÕITIS TERVIS JA SPORT!