Võistkonda kuulusid Aimer Peensalu, Rauno Neuhaus, Martin Sagaja, Cristian Anton, Marko Pruus,Terje Toomingas, Evelyn Himma ja Kristiina Kiinros. Jooksust võtsid osa ka Saue linna noored jüritajad, kes noorte arvestuses teisena lõpetasid.

Jüripäeval joosti Tallinna Botaanikaaias. Naiste distants oli 800 ja meeste oma 1200 meetri pikkune, kokku kaheksa kilomeetrit. Teatevõistkondi oli üle kahekümne. Botaanikaaia jüriöö jooksu võitis Saue linna võistkond, kuhu kuulusid Lauri Malsroos, Rauno Neuhaus, Cristian Anton, Martin Sagaja, Susan Pihelgas, Terje Toomingas, Elisabeth Valdmann ja Johanna Talihärm. Linna noored jüritajad olid põhidistantsi ainukesed noored ja saavutasid tubli 15. koha absoluutarvestuses.