1. veebruaril toimusid Kõrvemaal Harjumaa meistrivõistlused suusatamises. Loksa linna esindas seekord kaks sportlast. M65 vanuseklassis saavutas Rein Kane 7. koha. Pent Paalberg võistles kahel distantsil. 5 km sõidus saavutas ta meeste vanuseklassis 2. koha ning 10 km sõidus võitis kuldmedali. See oli Pendile juba kuues kuld maakonna meistrivõistlustelt ning ühtlasi esimene täiskasvanute arvestuses.

Äramärkimist väärib kindlasti ka eelmisel päeval peetud Harjumaa koolidevahelise teatevõistluse tulemus, kus 10.-12. klassi poiste 4x3 km teatesuusatamise kulla tõi aastase vaheaja järel Loksale tagasi Loksa Gümnaasiumi võistkond koosseisus Miron Storožev, Taavi Tšernjavski, Anton Rohtla ja Pent Paalberg.

Eesti noorte meistrivõistlustel sõideti neli etappi. Parima tulemuse sai Epp Paalberg 9. veebruaril Mõedakul peetud 4,3 km vabatehnika distantsil, olles N16 vanuseklassis 6.

ETV-Swedbanki üle-eestiline noorte suusasari toimus täies mahus. Kokku sõideti 5 etappi. Tulemuste poolest kujunes edukaimaks 8. veebruaril Valgehobusemäel toimunud kolmas etapp klassikatehnika sprindis. N16 vanuseklassis oli Epp Paalberg 3. ning Pent Paalberg M20 vanuseklassi B-finaali võiduga 7. Sarja üldkokkuvõttes tõusis Epp möödunud aastaga võrreldes koha võrra ülespoole, auhinnaks 5. koha karikas.

Suusavägi tänab Loksa linna, Eesti Kultuurkapitali, Kodanikuühiskonna Sihtkapitali ja kõiki pöidlahoidjaid, tänu kellele edukas hooaeg teoks sai.