Kahel viimasel aastal on sellest võistlusest osa võtnud ka meie valla sportlased, eelmisel aastal saavutas Marti Järve üldkokkuvõttes 5.koha ja Ainar Sepnik 4.koha. Nii nagu ka eelmine aasta, saavutas võistluste rekordiga ülekaaluka esikoha Tallinna võistleja Kullar Veersalu (4688 punkti). 2. koht kuulus samuti eelmisel aastal teisena lõpetanud Anti Luigele (4175 punkti). 3.koha saavutas sel aastal Ainar Sepnik (3597 punkti).

Kõige enam võite üksikaladel kogus suurfavoriit Kullar Veersalu - kokku viis alavõitu. Kettaheite alavõidu tulemusega 33.18 meetrit saavutas Marti Järve, kes jalavigastusest hoolimata tegi kaasa lisaks kettaheitele veel odaviskes ja kuulitõukes. Ainar Sepnik saavutas esikoha 1500 meetri jooksus, ajaga 5.21,9.

*       *       *

12. septembril toimus Tallinnas traditsiooniliseks saanud SEB Sügisjooks. Sel aastal toimus sama ürituse raames ka esimene Tallinna Maraton.

SEB Sügisjooksu 10 km distantsi lõpetas 6223 osavõtjat. Meile teadaolevatel andmetel  võttis meie vallast sügisjooksust osa TOOMAS  ÜBIUS, kes saavutas 10 km distantsil 584. koha, ajaga 0:45:47 ja AINAR  SEPNIK, kes saavutas 339. koha ajaga 0:43:06

11. septembril toimus Viru-Nigula Novus koroona I etapp üksikmängudes. Osales 24 võistlejat, kolmikvõit jäi koju.

I koht – Ivar Taim, II koht Raivo Ruberg, III koht Tõnu Kask. Paarismängude I etapp toimub 16. oktoobril kell 10.00, ootame osalema ka noori koroonahuvilisi.