Mängiti turniirisüsteemis ehk kõik kõigiga läbi. Mänguaeg 2x15 min. ja väljakul 5+1 mängijat. Esimeses mängus võitis Kiili SK raskelt 3:2 Havi Logistics meeskonna, seejärel lausa purustas 11:0 Tallinna Kalevi. Järgmises mängus võideti 4:2 Jüri meeskonda ning viimases väga põnevas mängus viigistati 0:2 kaotusseisust 4:4 eelmise aasta turniirivõitja Arukülaga.

Nii Kiili SK kui ka Aruküla kogusid võrdselt 10 p., kuid tänu paremale väravate vahele saavutas turniiril esikoha Kiili SK meeskond (väravate vahe 22:8). Super! Teine oli Aruküla (väravate vahe 22:9) ning kolmas Havi Logistics. Kiili võistkonnas mängisid Tauno Koppel, Silver Uudelt, Jaan Uudelt, Sander Saar, Sven Haas, Rainer Põld, Kevin Arike, Aivo Kuusmaa, Remi Lott, Ott Kohjus, Ergo Rohi. Treenerid Rainis Saar ja Kaupo Kütt. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Rainer Põld.

Rahvaliigas mängis Kiili SK meeskond 4. septembril Tartus Annelinna staadionil 1/16 finaali mängu kohaliku JK Ropka Korpus Tartu meeskonnaga. Kuna mäng toimus täismõõtmetega ja kunstkattega platsil, platsil 10+1 mängijat, ei tundnud Kiili SK mängijad ennast kõige paremini - pole ju enamusel suurel platsil mängimise kogemust. Kuid meeskonnatöö tõi võidu. Jäime küll esimesel poolajal 0:1 taha, kuid Tauno viigistas poolaja lõpus - 1:1! Teisel poolajal aga panime oma füüsise maksma, vastane väsis ja Tauno lõi veel kaks väravat - lõppseis seega 3:1 meile!

1/8 finaalis ei vedanud jälle loosiga, vastasteks saime SK Roosu, mäng toimus vastaste koduplatsil Võrumaal Sõmerpalu vallas, Sulbi külas, "kiviviske kaugusel" Kiilist. Jäime kohe mängu alguses löödud väravast taha 0:1, Jaanis viigistas poolaja keskel. Poolaeg seega - 1:1.

Teisel poolajal lõi Sander 2:1, tundus juba, et ka kolmas värav on kohe-kohe tulemas, kuid hoopis vastane lõi kaks väravat järjest - 2:3. Sven küll viigistas, kuid viimane sõna jäi kohalikele - lõppseis 3:4. Kahju, meie poolt halb mäng. Õnnitlused Roosu meestele. Sellega on Rahvaliiga meie jaoks lõppenud ja mehed saavad nüüd saali kolida, et valmistuda novembris algavateks saalijalgpalli Eesti meistrivõistlusteks.

Eestimaa Rahvuste Ühenduse ja Eesti Jalgpalliliidu poolt viiendat aastat korraldatud Rahvuste Karikaturniiril võitis kolme etapi kokkuvõttes FC Boitsy (valgevene), järgnesid FC Maccabi (juudid) ja kolmas oli Kiili SK (eesti). Jess!! Viimase, kolmanda, etapi võitis FC Boitsy, kes alistas finaalis Polonia (poola) meeskonna koguni 5:0. Kolmanda koha mängus võitis Kiili SK FC Maccabi 0:1 kaotusseisust 2:1 (väravad Tauno Koppel). Võistkonnas mängisid Ergo Rohi, Raigo Kivi, Sander Saar, Sven Haas, Tauno Koppel, Karl Aksin, Rein Aasmäe, Rainer Põld, Jaan Uudelt, Paul Kask. Treenerid Silver Uudelt ja Aivo Kuusmaa.

Orienteerumine

Eesti meistrivõistlused tavarajal peeti 27. augustil Põlulas. M60 vanuseklassis tuli Eesti meistriks Tiit Tatter ja M70 vanuseklassis tuli Eesti meistriks Georg Sooberg. Palju õnne! Lisaks saavutas N21A vanuseklassis hõbemedali Anneli Orav. N60 vanuseklassis saavutas 5. koha Virve Orav ja 13. koha Erki Kriks.

Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu öisel tavarajal, mis peeti 3. septembril Mädaral, saavutas N55 vanuseklassis 4. koha Virve Orav, N21 vanuseklassis 7. koha Anneli Orav ning M45 vanuseklassis 13. koha Einar Luup.

Eesti meistrivõistlustel orienteerumise pikal rajal peeti 17. septembril Hiiumaal Kõpu poolsaare metsades. M60 vanuseklassis (11929 m, 20 KP)tuli Eesti meistriks Tiit Tatter. Palju õnne! M70 vanuseklassis (8179 m., 14 KP) tuli Eesti meistriks Georg Sooberg. Palju õnne! N21A vanuseklassis (7099 m., 13 KP) võitis hõbemedali Anneli Orav. Palju õnne! N60 vanuseklassis (8179 m., 14 KP) võitis pronksmedali Virve Orav. Palju õnne!

Jalgrattasport

12. Rakvere Rattamaraton - 70 km. - 8. Anti Arumägi, 27. Asko Nurm.

Otepää Rattamaraton - 63 km. - 22. Tõnno Palm, 125. Asko Nurm, 166. Arno Aamisepp, 168. Bruno Tamm, 513. Tõnu Aamisepp, 686. Ly Pajur (naiste 15.).

Tabasalu Rattaralli - 101 km. - 18. Tõnno Palm, 102. Anti Arumägi, 112. Olavi Israel, 195. Ingmar Vutt.

Filter Temposõidu VI etapp - MNT meeskonnasõit 19 km. - 26. Tõnno Palm, Anti Arumägi, 45. Olavi Israel, 53. Kevin Kaldma, 76. Ingmar Vutt, Raul Villo.

11. Mulgi Rattamaraton - 60 km. - 84. Olavi Israel, 98. Anti Arumägi, 107. Kevin Kaldma, 112. Asko Nurm, 191. Bruno Tamm, 199. Arno Aamisepp, 442. Jaanus Tiisvend, 615.Tõnu Aamisepp.

SEB 14.Tartu Rattamaraton - 89 km. Esimese 500 lõpetanu seas : 23. Tõnno Palm, 79. Anti Arumägi, 128. Kevin Kaldma, 264. Bruno Tamm, 273. Arno Aamisepp, 297. Asko Nurm, 397. Olavi Israel.

Triatlon

Mart Haruoja nimelisel mälestusvõistlusel täispikas triatlonis - 3,8 km ujumist, 180 km rattasõitu ja 42,2 km jooksu - saavutas 16. koha Ivo Tatrik ajaga 10 tundi, 31 minutit ja 37 sekundit ning 23. koha Andres Aamisepp ajaga 11 tundi, 9 minutit ja 14 sekundit. Hullud vanad!

Rulluisutamine

Jüri Rullimaraton (EMT Rullituur 6. etapp) - 41,6 km. - 28. Raul Villo, 64. Ingmar Vutt, 76. Elmer Taim.

EMT Rullituur 2011 a. koondarvestus (6. etappi) - rulluisumaratoni distants -mehed: 22. Raul Villo, 45. Elmer Taim, 91. Jens Vendel. M40: 15. Ingmar Vutt.

Jooks

SEB Tallinna maraton - 42,195 km. Esimese 500 lõpetanu seas: 172. Raul Villo, 210. Ivo Tatrik, 269. Andres Aamisepp, 415. Tarvo Kapp, 429. Relika Mell.

Kabe

Eesti meistrivõistlused kiirkabes - 100 ruutu - peeti 10. septembril Tallinna Malemajas.

12 punktiga tuli Eesti meistriks Kangru mees Urmo Ilves. Tubli töö!! Palju õnne!

Eesti meistrivõistlustel minikadettidele 64 ruudu kabes saavutas poistest 11. koha Ergo Kruusvee, 15. koha Jan Arro, 21. koha Hendrik Väljataga ja 23. koha Kaur-Gabriel Rajasalu.

Võrkpall

24.-25. septembril kontrollis oma mänguvormi TTÜ/Kiili võrkpallimeeskond, osaledes Narvas 13. Vladimir Nikolajevi mälestusturniiril. Lisaks osalesid turniiril kohalik Narva SK Energia ning kaks meistriliiga klubi - Rakvere Grossi Toidukaubad ja Valio Võru VK. Mehed näitasid, et on oktoobris algavateks I liiga meistrivõistlusteks ja tiitli kaitsmiseks valmis.

Turniir võideti, kusjuures eriti magusad olid võidud meistriliiga meeskondade üle. Nii Rakveret kui Võru võideti 2:1 ning Narvat 3:0.

Esimesed kodumängud 2011/2012 a. I liiga meistrivõistlustel mängitakse Kiili Spordihallis 8. oktoobril kell 12.00, kui vastaseks on TLÜ ja 16. oktoobril kell 13.00, mil mängitakse Pärnu VK II meeskonnaga.