Selle  õppeaasta  viimane  EO  Eesti  Ühenduse  võistlus  toimus  neljapäeval, 16. mail Kose staadionil. Võistlustel oli esindatud 25 EO Eesti Ühendusse kuuluvat asutust: kooli ja hoolekandekeskust. Suvemängude  võistlusalad  olid: pallivise (nooremad), kuulitõuge (vanemad), kaugushüpe, 60m  ja  400m jooks. Iga  sportlane sai võistelda  kolmel  alal. Võistlejad  olid eeltulemuste  põhjal  jaotatud  divisjonidesse  ehk  tugevusgruppidesse.

60m  jooksus  said Angelika, Mait, Kaili ja Kelli  I koha, Helen ja  Taivo   II  ning Markus III koha. Kuulitõukes  saavutasid  Markus  ja  Taivo   I  koha. Angelika sai  palliviskes  I koha. 400 m  jooksus  sai  Mait  I , Tiina ja  Aleksander  II  koha. Kaugushüppes Aleksander ja Markus I koha, Angelika II koha ning Helen ja Mait III koha. Osalesime  ka  pendelteatejooksus, kus sel  korral kohti  ei jagatud. Kőik  vőistkonnad  said  auhinnaks  väikese  karika.