Tegevuseta noored sodivad bussipeatusi

 (20)
6RS31MAY10V04.JPG
GrafitiFoto: Rene Suurkaev

Suurupi poolsaare elanikele on muret teinud bussiootepaviljonid, mis kipuvad kirjult koledaks muutuma. Kohalike sõnul on selle taga noored, kellel on igav.

Probleem tõstatus teravamalt eelmisel nädalal, kui Suurupi poolsaare elanikud hakkasid sotsiaalmeedias rääkima Kivi tee bussiootepaviljonist. Ja tõsi, esimene pilt polnud sugugi meeldiv. Bussiootepaviljon oli erinevate kritseldustega täis soditud, jättes mulje, et tegu on allakäinud ja räämas piirkonnaga. Peatuse ümber vedeles veel hunnik prügi. Iseenesest võib Kivi tee bussipeatust pidada Suurupi üheks visiitkaardiks, sest sellest vaid paarsaja meetri kaugusele jääb mererand.

Suurupi elanike sõnul on vandaalitsemiste taga kohalikud noored, kes ei oska enda vaba ajaga midagi targemat teha. Sellised probleemid, et bussiootepaviljonid on rikutud, pole aga esmakordsed. Täissoditud bussipeatusi on veel ja Harku pole siin ainuke vald. Küll aga ei pidanud Kivi tee bussiootepaviljonist sõitma kaugele, et leida Suurupi kandist järgmine kritseldatud peatus. Paar bussipeatust Kivi teest on Tempo bussiootepaviljon, mis küll ei ole nii räämas kui Kivi tee, ent siiski soditud ja ümbrus prügine.

Loe edasi Harju Elust.