Väike-Maarja valla 2012/2013 spordiaasta kalenderplaan
6.10 kell 10.00 Valla MV, korvpall
6.10 kell 11.00 Triigi spordihoones valla MV, lauatennis, I etapp
16.10 kell 17.30 Triigi spordihoones sulgpall lastele, I etapp
23.10 kell 18.00 Triigi spordihoones sulgpall täiskasvanutele, I etapp
29.10 kell 18.00 Triigi spordihoones valla MV, koroona, I etapp
November
4.11 kell 12.00 Ebaveres ReinPauli jooks
5.11 kell 18.00 Georgi söögitoas valla MV, mälumäng, I etapp
19.11 kell 18.00 Triigi spordihoones Valla MV, koroona, II etapp
Detsember
8.12 kell 10.00 Simuna spordihoones valla MV, võrkpall
10.12 kell 18.00 Simuna rahvamajas valla MV, mälumäng, II etapp
15.12 kell 10.00 Valla MV, tennis, I etapp
17.12. kell 18.00 Valla MV, biljard, I etapp
27.12 kell 18.00 õppekeskuse all lasketiirus valla MV, laskmine, I etapp
Jaanuar
12.01 kell 12.00 Triigi spordihoones valla MV, lauatennis, II etapp
21.01 kell 18.00 Georgi söögitoas valla MV, mälumäng, III etapp
28.01 kell 18.00 Triigi spordihoones Valla MV, koroona, III etapp
Veebruar
4.02 kell 18.00 Tamsalu lasketiirus valla MV, laskmine, II etapp
11.02 kell 18.00 Triigi spordihoones valla MV, kabe
11.12 kell 18.00 Valla MV, biljard, II etapp
24.02 kell 12.00 Ebaveres vastlapäev
24.02 kell 14.00 Ebaveres valla MV, suusatamine
25.02 kell 18.00 Triigi spordihoones valla MV, male
Märts
1.-3.03 Vabariigi valdade XX talimängud Võrus
2.03 kell 12.00 Triigi spordihoones valla MV, lauatennis, III etapp
12.03 kell 18.00 Triigi spordihoones Valla MV, sulgpall lastele, II etapp
19.03 kell 18.00 Triigi spordihoones valla MV, sulgpall täiskasvanutele, II etapp
18.03 kell 18.00 Georgi söögitoas valla MV, mälumäng, IV etapp
25.03 kell 18.00 Triigi spordihoones Valla MV, lauamängude mitmevõistlus
Aprill
1.04 kell 18.00 Õppekeskuse all lasketiirus valla MV, laskmine, III etapp
08.04 kell 18.00 Päästekoolis RSK üldkoosolek
15.04 Valla MV, biljard, III etapp
20.04 kell 12.00 Väike-Maarja aleviku keskväljakul Georgi Kange rammuvõistlus
22.04 kell 19.00 Väike-Maarja Rahvamaja juures Lurichi kevadjooks
Juuni
1.06 kell 11.00 Pandivere päev
9.06 kell 12.00 Simuna-Laekvere jooks
8.06 kell 11.00 Müürikul valla MV, tennis, II etapp
9.06 kell 12.00 Väike-Maarjas vallamaja ees XXIII Pandivere rattaralli
5.07-7.07 Vabariigi valdade XIX suvemängud
Juuli
27.07 kell 16.00 Äntu paisjärvel Väike- Maarja triatlon Ebavere Kange
August
10.08 kell 11.00 Väike-Maarja rahvamaja taga valla MV, rannavõrkpall
17.08 kell 11.00 Müürikul valla MV, tennis, III etapp
24.08 kell 10.00 Triigis Valla MV, jalgpall Jätkub tervisespordiürituste sari "Harjuta terviseks!"