Vald tunnustas Viimsi aasta parimaid sportlasi
Anett Kontaveit,
Tunnustuse pälvinud sportlased ja nende saavutused
Anna Maria Sepp, Eesti Meistrivõistluste I koht purjetamise 29 klassis
Annegret Unnuk, 2013 aasta Eesti edetabeli I koht purjetamises Laser radial klassis
Anne-Grete Aljas, I koht "Gruga Pokal" Saksamaal rulliluuisutamises
Armin Evert Lelle, Eesti meistrivõistluste 100 meetri seliliujumises II koht
Arthur Kooser, Eesti Lühiraja Meistrivõistluste vabastiilis ujumise III koht
Berit Betten Naarits, Eesti Meistrivõistluste 4x100 meetri teatejooksu II koht
Bruno Nopponen, Meisterujujate Euroopa meistrivõistluste II koht
Caris Helena Kaup, Eesti judo meistrivõistluste I koht
Carl Christjan Bogoslovski, karate Euroopa Meistrivõistluste I koht
Claudius Roosma, Eesti meistrivõistluste I koht talimotokrossis klassis 125cc
Elis Lemberg, Skov Skating Cup, Taanis I koht rulliluuisutamises
Elis Ronk, Skov Skating Cup, Taanis I koht rulliluuisutamises
Emil Orup, Eesti judo meistrivõistluste II koht
Filipp Provorkov, Eesti Meistrivõistluste 100 meetri rinnuli ujumises II koht
Georg Robert Sepp, K-1 Maailma Karika etapil Riias (63 kg) I koht
Indrek Tarto, Balti seenioride meistrivõistluste meesteüksikmängu I koht sulgpallis
Jaco Sepp, Eesti Muay Thai liiga I koht (55 kg)
Jakob Haud, Karate Euroopa Meistrivõistluste II koht
Jan Rain Laansalu, karate Eesti Meistrivõistluste III koht
Kaarel Paal, Eesti meistrivõistluste I koht Optimist klassis
Kari Teeväli, Balti seenioride paarismängu I koht sulgpallis
Karl Martin Rammo, Euroopa meistrivõistluste 7. koht purjetamises laser standard klassis
Karleen Kersa, pikaraja Eesti meistrivõistluste 100 meetri rinnuli ujumise II koht
Kati Kraavingu, Balti seenioride paarismängu I koht sulgpallis
Kendar Nigro, karate Eesti meistrivõistluste II koht
Korvpalliklubi Viimsi poisid C1-vanuseklassis, Eesti Meistrivõistluste III koht korvpallis
Krevon Alet-Märtson, karate Eesti meistrivõistluste III koht
Kristian Raus, 2013 Eesti edetabeli I koht purjetamises laser radial klassis
Kätlin Kivirand, karate Euroopa Meistrivõistluste 4. koht
Kätlin Tammiste, Eesti Meistrivõistluste I koht purjetamises 29 klassis
Kätriin Siling, Skov Skating Cup, Taanis II koht rulliluuisutamises
Laura Isabel Laugus, Skov Skating Cup, Taanis I koht rulliluuisutamises
Laura Vana, maailma sulgpalli edetabeli 139. koht (Eesti esireket)
Lauri Väinsalu, Miami MK etapi 4. koht Finn klassis
Li Lirisman, WKW Karate Põhjamaade Meistrivõistluste I koht
Lisanne Siniväli, Skov Skating Cup, Taanis I koht rulliluuisutamises
Loora Mulenok, Skov Skating Cup, Taanis III koht rulliluuisutamises
Mai Salumaa, Baltimaade Meistrivõistluste 4x100 meetri vabastiilis ujumise I koht
Markos Lastik, K-1 Eesti meistrivõistluste III koht (60 kg)
Markus Lilienthal, Eesti meistrivõistluste II koht purjetamises Zoom 8 ja Feva klassis
Markus Oliver Hirv, karate Eesti meistrivõistluste II koht
Mart Varik , karate Eesti meistrivõistluste I koht
Marti Himbek, karate Eesti meistrivõistluste II koht
Mikk Laanes, Eesti meistrivõistluste 200 meetri rinnuliujumise I koht
Pia Pajus, Eesti meistrivõistluste segapaari III koht tennises
Rain Koort, Euroopa Meistrivõistluste B-divisjoni 6. koht korvpallis
Rainer Kaljumäe, Eesti meistrivõistluste meeste üksikmängu II koht sulgpallis
Rebecca Pärtel, Gruga Pokal, Saksamaal I koht rulliluuisutamises
Rinel Pius, Eesti meistrivõistluste 100 meetri rinnuliujumises 4. koht
Saskia Lii Bergmann, Skov Skateing Cup, Taanis I koht rulliluuisutamises
SK Viimsi HC, Eesti meistrivõistluste III koht käsipallis
Sten Aru, Karate Euroopa meistrivõistluste 7. koht
Steven Pärnasalu, Eesti meistrivõistluste üksikmängus I koht sulgpallis
Tavo Annus, 2013 Eesti edetabeli I koht purjetamises 29 klassis
Tristan Viidas , Vormel 4 Prantsusmaa meistrivõistluste III koht
Spordiaasta 2013 parimad
Viimsi valla aasta treener 2013: Rein Ottoson
Viimsi valla aasta meessportlane 2013: Georg Robert Sepp
Viimsi valla aasta naissportlane 2013: Kätlin Kivirand
Viimsi valla 2013. aasta sporditegu: perespordisari "Koos teeme kõike"