16.-20. märtsini Šveitsis, Gentis toimunud Euroopa seenioride sisemeistrivõistlustel kergejõustikus heitis Rünne ketast 43.53 ja saavutas N 45 vanuseklassis kuldmedali, hõbemedal tuli kuulitõukes tulemusega 12.57.

Eesti Spordiveteranide Liidu 2010. aasta parimate naissportlaste valimisel saavutas Eha Rünne Helvi Eriksoni js Nora Kutti järel kolmandale koha. Palju õnne, Eha!

Õnnesoovid on ära teeninud ka Spordiklubi Viimsi HC A-vanuseklassi käsipallinoormehed, kes lõpetasid Eesti meistrivõistlused hõbemedalitega. Võistkond koosseisus Sander Hermet, Andri Jääger, Risto Kals, Kristjan Kangro, Rainer Lepik, Kaspar Mooses, Jarno Nurm, Reimo Rand, Ro  land Saks, Sander Traks, Mattis Rätsep, Silver Joosep Paluste, Kaur Vahtrik ja Brandon Povilaitis kogus meistrivõistluste lõpuks kokku võitjaga Põlva Spordikool 1 võrdse arvu punkte, aga... Eelmisel hooajal võidetud pronksmedalid aitasid hõbedasteks muuta treenerid Ain Kont ja Ain Pinnonen. Kuna pallimängude hooaeg pole veel lõpule jõudnud, kuuleme rõõmustavaid sõnumeid loodetavasti veelgi.

8. koht sisekergejõustikus

Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel sisekergejõustikus osalesid Viimsi Kooli lapsed igas vanuseastmes. Paremaid tulemusi saavutasid meie tütarlapsed. Kuni 5. klassi õpilaste arvestuses tuli 300 m jooksus võitjaks Pia Pajus ajaga 48,27. 8.-9. klassi arvestuses tõukas Kaila Zayas 3 kg kuuli 9.50, saavutades sellega 3. koha. Osalenud 18 keskkoolist saavutas Viimsi Kool kokkuvõttes 8. koha. Võitu väärt punktikoguse sai kokku Kuusalu Keskkool.

Võidud lauatennises

Harjumaa meistrivõistlustel lauatennises käisid mõõtu võtmas Viimsist vaid täiskasvanud ja seeniorid. Endiselt valitseb meil noorte lauatennisistide tõsine mõõn.

Meeste üksikmängus saavutas Kristjan Kant hõbemedali, seenioride III grupis (1951 ja varem sündinud) võeti aga kõik, mis võtta andis - kuus meie meest hõivasid ka kuus paremat kohta. Nendest sai kuldmedali Johannes Kant, hõbeda Heino Angerjas ja pronksi Priit Eiver.

Naiste absoluutklassis saavutas Helgi Sard meie ainsa naismängijana üldarvestuses 3. koha, olles ühtlasi ka parim seenior. Meeste paarismängus teenisid isa ja poeg Johannes ja Kristjan Kant hõbemedalid, segapaarismängus saavutasid Helgi Sard-Priit Eiver kolmanda koha.

Harjumaa meistrivõistlused ujumises

Võistlused peeti 2. aprillil Keilas. Maakonna meistrid selgitati 100 m distantsil vabalt-, rinnuli- ja seliliujumises ning 4 x 50 m vabaltteateujumises naistele ja meestele. Viimsi delegatsiooni kuulus 26 sportlast, neist enamus jõudis ka medalikohani.

Individuaalselt saavutas Alina Kalle (Viimsi Veeklubi) 1997 ja hiljem sündinud tütarlastest seliliujumises II koha ajaga 1.27,11. Poistest (sünd. 1995 ja hiljem) võitis Mikk Laanes (SPA Viimsi Tervis) rinnuliujumise ajaga 1.19,14 ja seliliujumise ajaga 1.12,11. Teise koha autasu teenis Mikk vabaltujumises ajaga 1.01,56. Arthur Kooser (SPA Viimsi Tervis) oli võitja vabaltujumises ajaga 1.01,23, teise koha saavutas ta seliliujumises ajaga 1.13,01 ja kolmanda koha rinnuliujumises ajaga 1.25,92. Kert Kevin Lissmann (SPA Viimsi Tervis) sai kolmanda koha seliliujumises ajaga 1.17,38. Noormeeste arvestuses võitis Martin Laid (Viimsi Veeklubi) nii oma vanuseklassis kui ka meeste absoluutarvestuses mõlemal osalenud alal - vabaltujumises ajaga 55,83 ja selili 1.00,94. Markus Kadastu (SPA Viimsi Tervis) võitis hõbemedali nii noormeestest kui ka absoluutarvestuses, ujudes selili ajaga 1.07,06.

Naiste põhiklassis kogus Kaja Masing (SPA Viimsi Tervis) üksikaladelt kolm hõbedast medalit, ujudes vabalt 1.08,29, rinnuli 1.27,53 ja selili 1.14,76. Meestest saavutas Sander Parts (SPA Viimsi Tervis) vabaltujumises teise koha ajaga 56,89, rinnuliujumises võidutses Filipp Provorkov (Viimsi Veeklubi) ajaga 1.03,26 ja kolmandaks jäi Andrei Makarenko (Viimsi Veeklubi) ajaga 1.14,45.

Naisseenioride arvestuses võitis Ene Kivet (U-Klubi) kõik oma vanuseklassi üksikalad aegadega vabalt 1.20,58, rinnuli 1.37,28 ja selili 1.34,40.

Ka meie mehed-seeniorid ei jäänud medalita: Teet Daaniel (Viimsi Veeklubi) võitis rinnuliujumise ajaga 1.18,43, teenekas Aksel Luige (U-Klubi) jäi kolmandale kohale ajaga 1.25,90.

Naiste 4 x 50 m teateujumises saavutas SPA Viimsi Tervis 1 (Kaja Masing, Ene Kivet, Viktoria Plemakova, Kirke Päss) teise koha ajaga 2.11,45. Esikoha napsas Kose valla naiskond ajaga 2.10,15. Kolmandaks jäid Viimsi Veeklubi neiud (Angelina Rooväli, Johanna Maria Prins, Marie Loreen Ränisoo ja Alina Kalle) ajaga 2.16,66 ja naiskondadest viimase ehk viiendana puudutas otsaseina SPA Viimsi Tervis 2 koosseisus Susannah Kaul, Liselle Luks, Merilin Radvilavicius ja Danielle Luks., ajaks 2.32,61.

Meeste 4 x 50 m teateujumises sai napi võidu SPA Viimsi Tervis 1 (Sander Parts, Arthur Kooser, Mikk Laanes, Markus Kadastu) ajaga 1.46,79, teiseks jäi Viimsi Veeklubi (Filipp Provorkov, Teet Daaniel, Andrei Makarenko ja Martin Laid) ajaga 1.47,06, viimsilaste kolmas teatemeeskond - SPA Viimsi Tervis 2 (Kert Kevin Lissmann, Bo Aaron Kooser, Roland Engel ja Aarto Pihlapuu) - jäi ajaga 2.16,45 kuuendaks.

Spordiüritustest tulemas

26. aprill Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused MURDMAATEATEJOOKSUS/Kolgaküla/ Korraldaja: Harjumaa Spordiliit

30. aprill k 10.00 Viimsi valla meistrivõistlused SULGPALLIS / Viimsi Spordihall / Korraldajad: Viimsi Sulgpalliklubi ja Viimsi Vallavalitsus

7. mai k 12.00 XXV Viimsi jooks / Viimsi Kool / Korraldaja: Spordiselts Marathon