22. mail toimus kooli staadionil spordipäev. Võistlusalad olid: 60 m jooks,100m jooks, 200m jooks, pallivise, kuulitõuge, kaugushüpe.

1. klassi parim poiss Rauno Valdmann. Tüdrukutest jooksus ja kaugushüppes parim Pamfilius Singh, palli-viskes parim Airika Tuisk. 2. klassis kõikidel aladel parimad Marcus Vist ja Keelika Ruddi. 3. klassi tublimad Kelly Vist, Kevin Ruddi. DP võitis kõik alad Tanel Treve. DT jooksualadel kiirem Marliis Tadr, palliviskes ja kuulitõukes parim Lisete Hunt. CP paremad Leon Metsallik ja Alex Veiko Seera. BP võitis neli ala Johannes Vaik ja ühe Gauri Kivikink. BT vanuseklassis võistles Alice Djakiv üksinda. AT võistles kaks. Parim Reelika Saarpere. AP parimad Silver Juvanen ja Tarmo Treve.

24. mail toimus Kohilas Rapla maakonna koolinoorte MV.

Meie kooli esindasid viis õpilast. Leon Metsallik saavutas kaugushüppes II koha tulemusega 4.78.palliviskes 5. koha, kuulitõukes 4. koha. Alice Djakiv 100m jooksus 6. koht. Silver Juvanen sai kuulitõukes 5. koha,100m jooksus 8. koha ja kauguses 12. koha. Alex-Veiko Seera parimaks tulemuseks oli kuulitõuke 6. koht, ka Kristiina Lillakas saavutas kuulitõukes 6. koha.