HABRAS ILU JA VÕIMSAD MASINAD | Traktoritootja näitab kalendris napis riietuses naismodelle

 (8)
HABRAS ILU JA VÕIMSAD MASINAD | Traktoritootja näitab kalendris napis riietuses naismodelle
Foto: Zetor/kuvatõmmis

Zetori traktor on midagi sellist, mis peab olema igal punaseid masinaid fännaval inimesel, väidab Tšehhi traktoritootja oma järgmise aasta kalendrit reklaamides.

Kalendri kahest erinevast väljaandest – traditsioonilisest ja loomingulisemast – leiab huviline kõik Zetori kuus tootmises olevat traktorimudeli liini, neid näidatakse nii päeval kui öösel, aasal, põllul, metsas ja pargis.

Fotodel poseerivad koos traktoritega modellid Andrea Zlesakova, Anna Szopa ja Aneta Kalousková, fotograafiks on Martin Fridner. Tootja väitel edastab napis rõivastuses naiste kasutamine fotodel vaatajatele sõnumi, et „meie traktoreid saavad maal erinevate tegevuste jaoks kasutada ka naised“.

„Kombinatsioon kaunitest naistest, ilusast loodusest ja võimsate masinate elegantsusest annab ettekujutuse traktorite kasutamise mitmekesistest võimalustest reaalses elus,“ kirjeldab fotograaf Martin Fridner.

Zetori traktorid on masinad, millele võib loota ning mille kasutamine sujub probleemideta igas olukorras, väidab tootja.

Hea lugeja, mida sina arvad – kas ostaksid selliselt reklaamitud traktori?