LUGEJAMÄNG: Vasta küsimusele ja võida pilet Corelli jõulukontserdile!


Jõulujumalateenistus Pühavaimu kirikus
Foto: Rauno Volmar

Maaleht ja Corelli Music kutsuvad taas mängima! Üks õnnelik saab koos kaaslasega minna Corelli jõuluootuse sarja kolmanda advendi kontserdile. Vastata saab 7. detsembri õhtuni ja võitjaga võetakse pärast loosimist ühendust. Kui aga loosiõnn seekord ei naerata, siis ei tasu meelt heita, veel on tulekul kaks kontserti ja kaks loosi!

Koos kaaslasega saab kontserdile minna Jaan Jõgi. Palju õnne!

JÕULUOOTUS. Kolmas advent

P, 11.12.16 kell 17 Püha Vaimu kirik, Tallinn
KAVA: "Jõuluootuse vasksed helinad" - Gabrieli, Speer, Schütz, Rosenmüller, Bach jt
ESINEJAD: varajaste vaskpuhkpillide ansambel CLANGOR CUPRI:
Indrek Vau, Priit Aimla, Ivar Tillemann, Taavi Kuntu (barokktrompetid), Peeter Margus, Vairis Nartiss (Läti), Aabi Ausma, Valter Jürgenson (barokktromboonid ehk sackbuts)
Kaastegev: Ene Salumäe (orel)

Kirikus kõlab üliharva kuuldav renessansi- ja barokiaegne konsordimuusika vanadele vaskpuhkpillidele ja jõululine muusika orelile. Ansambel ERSO, RO Estonia ja Läti parimatest vaskpillimängijatest on just selleks kontserdiks kokku kutsutud, et esitleda erakordselt kaunikõlalist varajaste vasksete puhkpillide muusikat kaheksale mängijale. Kontserdi üks toetajatest on huulikumeister Josef Klier, kelle baroque-sarja huulikuid saavad meie muusikud prooviprotsessi ja esinemise käigus testida ning hinnata.