NÄDALA KASS: Eriline Henne ootab erilist pererahvast


NÄDALA KASS: Eriline Henne ootab erilist pererahvast
HenneFoto: Kelmiküla Kassijaam

Paariaastane Henne on keerulise saatusega kass. 2013. aastal pääses Henne tänu Kassijaama kassiarmastajatele tänavalt. Nüüd aga ilmnes, et kiisul on arvatavasti epilepsia.

Täpsema diagnoosi jaoks tuleks Hennele teha ajuuuring, ent kõik sümptomid viitavad epilepsiale. Kassikesele on määratud ravi, mis esimeste nädalate põhjal paistab igatahes mõjuvat. Henne võtab kaks korda päevas pulbrit, mis talle inimeste apteegis valmistati.

Kuigi diagnoos kõlab hirmsana ei ole Hennele ettenähtud igapäevane ravi kallis. Tänu rohtudele saab ka tema elada mõnusat kassielu. Henne näib pulbri vajalikkusest aru saavat ning sööb selle alati koos maitsva konserviga kenasti ära.

Praegu on Henne peatuspaigaks hoiukodu, kuid kiisu ootab pikisilmi päris oma kodu leidmist. Henne on väga eriline kass, kes väärib erilist hoolt ja armastust.


MTÜ Kelmiküla Kassijaam

Mittetulundusühing Kelmiküla Kassijaam on loodud 2013. aasta algul. Ühing on koduta kassidele vahepeatus päriskoju jõudmiseni. Ühingus tegutsevad loomasõbralikud vabatahtlikud, kellele tänavakasside olukord on olnud pikka aega südamelähedane, aga valus teema.

Vaata lisa kodulehelt www.kassijaam.eu või Facebookist või kirjuta kiri info@kassijaam.eu.

NB! Kõik jaamakassid, kes varem olnud tänavahulkurid, on nüüdseks harjunud tubase eluga ning neid antakse ka kodudesse ainult tubase elu peale.