NÄDALA KASS: Kasside sülekass Triiton


NÄDALA KASS: Kasside sülekass Triiton
Arva ära, kumb neist on Triiton?Foto: Kelmiküla Kassijaam

Kas sul on sülekass, aga sinu kassil ei ole? Paku Triitonile kodu ja see mure saab lahendatud!

Triitonil on täielik kassisuhtesõltuvus - kui teised kassid läheduses on, ei huvita teda isegi söök. Intensiivse peapuksimisega müksab ta sõbrad vahel lausa pikali ja võimalusel poeb hoiukodu päriskassile kaissu magama.

Inimesega sõbrustamine on endisel tänavakassil Triitonil veel palju tagasihoidlikum, aga edusammud on rõõmustavad ja märgatavad.

Põhja-Tallinna tavatriibik Triiton kandideerib hea meelega kõikidesse toredatesse kodudesse, kus veel ühe kassi võtmine plaanis on.

Kahtlustame küll, et kui kodus ühtegi liigikaaslast pole, siis suunaks ta kogu oma hellusevaru inimese suunas, nii et oodatud on kõik pakkumised.


MTÜ Kelmiküla Kassijaam

Mittetulundusühing Kelmiküla Kassijaam on loodud 2013. aasta algul. Ühing on koduta kassidele vahepeatus päriskoju jõudmiseni. Ühingus tegutsevad loomasõbralikud vabatahtlikud, kellele tänavakasside olukord on olnud pikka aega südamelähedane, aga valus teema.

Vaata lisa kodulehelt www.kassijaam.eu või Facebookist või kirjuta kiri info@kassijaam.eu.

NB! Kõik jaamakassid, kes varem olnud tänavahulkurid, on nüüdseks harjunud tubase eluga ning neid antakse ka kodudesse ainult tubase elu peale.