Kommentaar: Vaadatumaid Eesti telekanaleid saab endisel moel ja täiesti tasuta vaadata ka pärast 1. juulit.

 (8)
Ajujaht-73.jpg
Foto: Ilmar Saabas

Kõigepealt paranduseks Aet Viira 29. mail ilmunud artiklile „Kuidas vaadata kõiki Eesti telekanaleid pärast 1. juulit“, milles väideti, et Kanal2 on meedia vahendusel teavitanud soovist vabalevist lahkuda.

Tõepoolest, Kanal2 seda varasemalt küll väitis, kuid 28. mail teatas Kanal2 üldsusele, et nad on siiski otsustanud endiselt jääda vabalevisse ehk TasutaTV kanalite sekka. Seega ei muutu pärast 1. juulit Kanal2 programmi levitamisega seoses mitte midagi – kõik jääb endiseks, täpselt nii, nagu see on tänasel päeval.

TV3 ja TV6 saated jäävad tasuta järelvaadatavaks TasutaTV lisavõimaluse hübriidTV kaudu ka pärast 1. juulit juhul, kui TV3 peaks vabalevist lahkuma.

Selle info valguses ei ole tarvis ette võtta rutakaid otsuseid ega siduda ennast rahaliste kohustuste või pikkade lepingutega juhul, kui vaatate valdavalt Eesti põhikanaleid.

Kuidas siis vaadata kõige arukamini ja mugavamalt Eesti põhikanaleid?

Vastus on lihtsamast lihtsam: tarvis on toa- või katuseantenni ja telerit. Juhul kui teil on vanem teler, siis on tarvis ka digiboksi. Ei midagi enamat. TasutaTV ehk vabalevi levib üle kogu Eesti ja signaali kvaliteet on kõrge. Liituma ei pea, maksma ei pea. Probleemide korral aitab teid TasutaTV kasutajatugi iga päev kella 10-22ni, telefonil 680 4040 või e-aadressil tasutatv@levira.ee.

Mõistagi on võimalik kõiki Eesti põhikanaleid TasutaTV abil nüüd ka tasuta järelvaadata. Uus hübriidTV on mõeldud neile, kelle päevakava ei käi ühte jalga telekavaga ning kes soovivad programmist osa saada oma suva järgi. Vaata lähemalt www.tasutatv.ee/hbbtv.