Pranglil alustanud pitsakett laienes Tallinna

 (3)
Pranglil alustanud pitsakett laienes Tallinna
Andro Kullerkupp pitsadega

Prangi saarelt alguse saanud uus pitsakett Pizzapro laienes Tallinna, avades Tondil oma esimese restorani pealinnas. Oktoobri lõpus alustab järgmine uus pizzeria verivärskes Arsenali kaubanduskeskuses Kalamajas.

Pizzapro ühe asutaja Andro Kullerkupu sõnul alustas uus kodumaisel kapitalil põhinev pitsakett oma esimese suvise söögikohaga Prangli saarel Kelnase sadamas, hooajalised pitsakohad olid ka Pärnu ja Vääna-Jõesuu rannas.

“Meie pitsameistrid on sel alal töötanud aastaid ning teavad, mis pitsasõpru rõõmustab,” lausus Kullerkupp. “Kõik pitsad, taskud ja salatid on meil menüüs lihtsasti arusaadavate kodumaiste nimedega – näiteks kanapitsa, singipitsa, lõhepitsa. Lisaks klassikalisele nisujahule valmistame pitsataignat ka riisijahust, et pakkuda midagi ka figuurisõpradele. Kontrollime oma keskköögis üle kogu tooraine, peseme korralikult köögiviljad ja küpsetame liha, tagamaks roogade kvaliteeti ja tervislikkust.”

Lisaks klassikalistele pitsadele on Pizzapro menüüs pitsataskud ja salatid maja enda kokkade loodud kastmega. Pitsaketil on ka oma e-pood koos pitsa koju või kontorisse tellimise võimalusega.