Head inimesed on Ants Väärsi invataksole annetanud kolmandiku vajaminevast summast

 (6)
Tänu Ants Väärsi invataksole saab põlvalane Ants Kurg arsti juurde
Tänu Ants Väärsi invataksole saab põlvalane Ants Kurg arsti juurde.Foto: Raivo Tasso

2013. ja 2015. aastal kirjutas Maaleht Ants Väärsist. Põlvamaa mehest, kelle ränk tervisehäda ratastooli sundis, kuid kes kosununa ja ratastoolist pääsenuna kodukandis invatakso käivitas.

Kolm aastat puudega inimesi teeninud auto on aga väsinud ning möödunud sügisel käivitas Ants Väärsi invabussi ostmiseks heategevuskampaania "Aitame Antsu aidata".

Küünlakuu 10. päeva seisuga oli OÜ Antsu Takso arvele, sularahaannetustest või läbi telefonioperaatorite laekunud 14 501,49 eurot. Summa on suur, kuid siiski vaid umbes kolmandik vajaminevast, kirjutab Võrumaa Teataja.

Ants Väärsi ütleb, et talle on omapoolse toetuse eraldanud neli Põlva- ja kolm Võrumaa vallavalitsust, viimati tegi seda 200 euroga Põlvamaa Kõlleste vald. Haigete abistaja ise loodab ettevõtjate toele ning suuremat abi võiks tulla ka poliitikutelt ning omavalitsustelt — tegu pole ju tulutoova projektiga, sest kaks rasket haigust seljatanud Ants ise ei teeni haigete veo pealt midagi. Võitjateks ja kasusaajateks on haiged, keda mees arstide juurde ja tagasi veab.

Võimaluseks teda selles tegevuses toetada on annetamine:

  • helistades telefonil 900 6677 annetad kümme eurot;
  • OÜ Antsu Takso arveldusarvele EE611010220241726227 saab igaüks annetada just talle jaoks sobiva summa.