Lastevanemate Liit kutsub Kuhjaverre perepäevale


Lastevanemate Liit kutsub Kuhjaverre perepäevale
Foto: Bianca Mikovitš

Pühapäeval kell 11 peab Lastevanemate Liit perepäeva Kuhjavere seltsimajas Viljandimaal, plaanis on ajaviide lastele ja longud ning arupidamised lastevanematele.

Liidu juhatuse liikme Aivar Halleri sõnul sobib perepäev suurepäraselt algava õppeaasta sissejuhatuseks. Laste jaoks on see hea võimalus suvisele vaheajale lõbus punkt panna. Lastevanematele ja vanavanematele aga hea võimalus ennast sügiseks hariduslainele häälestada.

"Vanematele pakume õppimis- ja kaasamõtlemisvõimalust loengutel, mille teemaks on vägivald lasteasutustes, kooli ja kodu koostöö ning tingimusteta armastus," sõnas Haller.

Lapsi juhendab professionaalne õpetaja, kes aitab neil laule õppida ja selgeks õpitud paladest päeva lõpuks improviseeritud kontserti korraldada. Spordihuvilised lapsed saavad mängida nii palli kui ka muid põnevaid mänge. Tutvuda saab Kaitseliidu tegevusega.

Kõhutäite eest hoolitseb Kaitseliidu Sakala malev, kes pakub osalejatele suppi. Samuti saab maiustada moosisaiaga, juua kohvi ning teed.

Sündmus on osalejatele tasuta. Kuhjavere asub Viljandist 16 kilomeetri kaugusel. Autoga kohalejõudmiseks vaata juhiseid liidu koduleheküljel www.laps.ee. Bussi või rongiga saab Viljandisse, kust vajadusel korraldatakse transport Kuhjaverre.

Registreerida saab liidu koduleheküljel www.laps.ee kuni 22. augustini.