Lottemaa ootab Margus Oopkaupi tööle

 (14)
Margus Oopkaup
Margus OopkaupFoto: Sven Arbet

Pärnumaal asuv Lottemaa teemapark on valmis võtma Pärnu Endla teatri endise töötaja Margus Oopkaupi tööle Klausi rolli.

"Tänu sinu artiklile sain suveks tööd Lottemaale rännumees Klausi osasse," kirjutas Maalehele Endla teatri endine näitleja Margus Oopkaup. Artikkel aastaid depressiooniga võidelnud Oopkaubist ilmus Maalehes 22. jaanuaril, see kogus veebis hulgaliselt lugejaid ja kommentaare.

Lottemaa tegevjuht Margit Toodu ütles, et nad tõepoolest otsivad hooajaks töötajaid ja just täna vestles programmijuht Margus Oopkaubiga.
"Ametlikult me veel teda tööle vormistanud ei ole, kuid oleme temaga rääkinud ja positiivselt meelestatud. Ta on tore inimene ja tahame teda uuesti ree peale aidata," ütles Toodu.

Oopkaubile pakutakse Klausi rolli. "Vajamegi Klausi rolli karusemat ja vanemat meesterahvast ning leiame, et ta sobiks hästi. Liiati on Oopkaup kirjutanud palju lastenäidendeid ja tegeleb lastega," lisas Toodu.
Klaus on Leiutajateküla Lotte osa Oskari lapsepõlvesõber ja vana rännukoer.

Lottemaa kodulehel on tema kohta kirjutatud nii:
"Ta on tervelt kaks korda ümber maailma rännanud, esimene kord paremalt vasakule, teine kord vasakult paremale. Mõlemal korral jõudis ta õnnelikult koju tagasi. Nüüd armastab Klaus oma reisikohvris pikutada, suupilli mängida ja Leiutajateküla lastele põnevaid reisijutte pajatada. "
Lottemaa avatakse 30. mail.