Maalehe tellija võitis hektari metsa


Maalehe tellija võitis hektari metsa
Foto: Liisi Sepp

Maalehel on suur rõõm, et neljapäeval – Maalehe päeval, käis Tallinnas Maalehe tellimiskampaania „Mets“ võitu vormistamas Eda Arold.

Auhinnaks sai võitja Ojakääru nime kandva maatüki suurusega 10 478 m², millest metsamaa on 8711 m². Maatükk asub Tartumaal Nõo vallas.

Võit läks õigesse kohta, sest Aroldi poeg töötab Luua metsanduskoolis õppemetskonna metsaülemana. “Tema juba oskab vaadata, mis edasi saab. Ta eile mul siin vaatas arvutist juba ära, milline mets välja näeb,” rääkis Arold. Koos otsustati, et metsatüki puudel lastakse veel kasvada.

Arold oli juba varem metsaomanik ning talle kuulub kokku umbes 16 hektarit metsa, kus sageli käib, korjab nii seeni kui marju.

Proua Eda on Maalehe pikaajaline tellija ning ütles ise, et sellist aega, kui tema kodus Maalehte käinud ei oleks, ta ei mäletagi. Võitu käisid üle andmas Ekspress Meedia levi- ja klienditeenindusdirektor Tarvo Ulejev ja äriarenduse direktor Karin Vene.

Loe ka artiklit "Voore elanik võitis tükikese Eestimaad".

Maalehe tellijatel on alati eelis - praegu saavad kõik tellijad registreerida end loosi, mille võitja sõidab koos kaaslasega avastama Maltat! Anna õnnele võimalus www.maaleht.ee/malta.