Mõisaküla lapsed saatsid Andrus Veerpalule lumelilli, tammetõrusid ja häid soove


Mõisaküla lapsed saatsid Andrus Veerpalule lumelilli, tammetõrusid ja häid soove
robin, gere ja helari---

Kahekordne olümpiavõitja Andrus Veerpalu sai täna Mõisaküla lastelt saadetise, mis sisaldas viit sorti kauneid lumelilli, ämbrit juba idanema hakkavate tammetõrudega ning toetuskaarte heade soovide ja luuletusega.

Gerel saatis soovi: "Ole tubli, me hoiame Sind ja ole hoolas ja ära paksuks mine!", Robin tunnustas: "Sa oled olnud paljudele eeskujuks!", Helari luuletas kiiresti kenad värsiread "Andrus õues suusatas, pärast kodus nuusatas, treenis, võitis, naeratas, rahvas kiitis, rõõmustas!"

Helari luuletus ---

Robin ja Helari olid möödunud sügisel usinad tammetõrude korjajad ja andsid oma panuse ligi poole tonni tõrude korjamisel Tallinna Loomaaia asukatele. Andruse perele saadetud idanemisvalmis tõrud aga soovitas Robin olümpiavõitjal koos perega kodukandis kenasti maha poetada, et mõnigi neist võiks aastakümnete pärast võimsateks tammedeks sirgudes tulevastele põlvedele meenutada rahvuskangelase suurust.

Mõisakülalased on ennegi olnud toeks suusaässa kannatuste talumisele. Jõulude eel 2006. aastal läkitasid mõisakülalased Otepääle kauni jõulukuuse koos lasteaialaste joonistustega, et leevendada sportlase põlvevalusid.

MTÜ Loominguline Keskus tänab Mõisaküla Postkontori töötajat, proua Lea Fedulovat ja kiidab Eesti Post ELS kullerit lumelillede ja tõrude turvalise kohaletoimetamise eest!