Mullihotell aitab koguda raha Kirbla rahvamaja remondi jaoks

 (1)
Mullihotell aitab koguda raha Kirbla rahvamaja remondi jaoks
Ekraanitõmmis ETVst

Läänemaal Matsalu rahvuspargis on Kirbla astangu serval püsti pandud pooleldi läbipaistev telk, kus saab uinuda tähistaeva all ilma, et peaks kartma vihma või tuult. Täna oli Mullihotellis avatud uste päev, et kutsuda inimesi üles annetama kohaliku rahvamaja remondi toetuseks.

Eelmistel aastatel oma Mullihotelli nii Läänemaal kui Saaremaal pidanud Ermil Miggur avastas omapärase majutusvõimaluse nelja aasta eest internetis surfates, vahendas ERR Uudised.

Prantsusmaal valmistatavad mullimajad tundusid mehele väga põnevad ja ta peas tärkas idee, mis päädis lõpuks sellega, et Miggur tegi oma esimesed sammud majutusäris.

"Vaatasin, et vägev asi, et võiks ise ka selles ööbida. Teine mõte, mis pähe tekkis kohe, et Eestis võiks ka see olla ja pool aastat hiljem siia Eestisse ta saigi," selgitas Mullihotelli omanik.

Mullihotelli puhul on oluline ka sotsiaalse ettevõtluse aspekt, näiteks püütakse sellega kaasa aidata kohaliku Kirbla rahvamaja kordategemisele.

Mullihotell on avatud vähemalt augusti lõpuni. Omaniku sõnul ei ole see aga kivisse raiutud ja hooaeg võib tulla hea ilma korral pikemgi.