Sõbrapäeval saavad 12 Pärnu varjupaiga koera uue kodu

 (6)
Sõbrapäeval saavad 12 Pärnu varjupaiga koera uue kodu
Foto: erakogu

Sõbrapäeval annab Eesti puitmajatootja Nordic Houses OÜ heategevuskampaania Aita Nõrgemat raames Pärnu koduta loomade varjupaigale üle 12 kvaliteetset ja soojustatud koerakuuti.

Nordic Houses OÜ tootmisjuhi Erik Raudseppa sõnul on tegu soojustatud ja tuulekindlate koerakuutidega. Kuutide põrandad on valmistatud puitkiudplaadist, mida on soojustatud mineraalvillaga. Mineraalvillaga soojustatud seinad koosnevad laudisest ning niiskuskindlast vineerist ja kaetud tuuletõkke kangaga. Katuslae kvaliteedi tagab samuti niiskuskindel vineer. Lisaks on kuutidel pleksiklaasist aknad.

Uued kuudid saabuvad varjupaika sõbrapäeva hommikuks, misjärel teostab ettevõte kohapeal vajalikud monteerimistööd. Kell 13.00 on kavas kuudid neljajalgsetele sõpradele üle anda.

Üleriigilise heategevuskampaania käigus kogub MTÜ Aita Nõrgemat annetusi loomade varjupaikadele koerakuutide ehitamiseks veebruarikuu lõpuni. Kuute on plaanis ehitada sinna, kus vajadus kõige suurem. Need on Pärnu, Valga, Viljandi, Virumaa ning Võru varjupaigad. Kampaania eesmärgiks on ehitada 50 kaasaegset sooja ja tuult pidavat ning koerte vajadustele vastavat eluaset.
Oma panuse saab anda ülekandega MTÜ Aita Nõrgemat arvelduskontole SEB pangas a/a 10220093334016 või telefoni teel – helistades numbrile 900 1212. Ühe telefonikõne hind on 2 eurot ning raha arvestatakse juurde järgneva kuu telefoniarvele kõne 11ndal sekundil.