Varjupaik püüab kodutute loomade ravikulude jaoks vahendeid koguda oksjoni ja kalendri toel


Varjupaik püüab kodutute loomade ravikulude jaoks vahendeid koguda oksjoni ja kalendri toel
Pilt on pärit Varjupaigad MTÜ 2015 a. kalendrisrtFoto: Meeli Laidvee

Kuni 10.detsembrini kestab Varjupaikade MTÜ eestvedamisel portaalis Osta.ee heategev kunstioksjon „Kogukond varjupaiga heaks", mille eemärk on tõmmata tähelepanu loomade varjupaikade tegevusele ning koguda vahendeid, et tasuda kodu kaotanud loomade ravikulude eest ning anda neile uus võimalus.

Oksjonile on kinkinud oma tööd Marju Bormeister, Kadi Kurema, Toomas Kuusing, Navitrolla, Olja Raag, Aleksandra Milenina, Anastasia Lvova, Jane Tiidelepp, Vello Kivi, Liis Koger, Helle Lõhmus, Siimon Talviste, Triin Marts, Helen Bunder, Maria Evestus, Tatjana Kutsjuba.

Varjupaikade MTÜ turundusjuhi Mari Hagi sõnul on kunstnikud loomasõbralikud, kuid samas tundlikumad ühiskonna ebakõlade suhtes.

”Ainult üldsuse abil saame hoolitseda kodutute loomade eest, kes ei ole ise oma saatust valinud, vaid inimeste poolt sellisesse olukorda pandud”.

Kellele läheb korda see, mida varjupaigad teevad ja kes elavad kaasa uued kodud leidnud või oma õiget kodu alles ootavatele loomadele, saavad selleks poolehoidu avaldada tellides Varjupaikade MTÜ loomakalendri.

Lauakalender on A5 formaadis, trükitud keskkonnasõbralike värvidega ja 100% taaskasutatud paberile. Fotosid on selle heategevusliku kalendri jaoks teinud Meeli Laidvee, Kristhel Vaht, Laura Toomesoo, Sigrid Absalon, Kaili Viidas ning Haide Rannakivi.

Oksjon toimub portaalis osta.ee, kalendri saab soetada varjupaikades kohapeal ja kodulehe kaudu.