VIDEO JA FOTOD | Kurikuulus Räpina sularahaautomaat koliti uude kohta

 (43)
VIDEO JA FOTOD | Kurikuulus Räpina sularahaautomaat koliti uude kohta
Eesti kuulsaim pangaautomaat on asukohta vahetanud, trepp veel jäänud.kaader videost

Kui eile kinnitas Swedbank Maalehele, et Räpinas palju paksu pahandust põhjustanud sularahaautomaadi kolimist uude kohta alustatakse täna kell 11, siis kohapeal selgus, et selleks ajaks oli automaat juba teisaldatud ning järelejäänud avauski vallamaja haldushoone seinas kinni müüritud.

Küll aga on vanas kohas alles kellegi heatahtliku inimese paigaldatud trepp, mille abil lühemad inimesed liigkõrge automaadi juurde tehinguid tegema ulatusid.

Treppi kasutasid ka automaati teisaldavad töömehed. "Tegelikult on meil oma trepp ka kaasas, aga mis sest autost välja vedada," põhjendas üks neist kohaliku astmestiku kasutamist.

Kohapeal viibib Swedbanki esindaja kommentaare jagama ei soostunud.

Vaata videost, mis Räpina sularahaautomaadi juures toimus:

Miks see pikaleveninud automaadisaaga üldse tekkis? Swedbanki kommunikatsioonispetsialist Liidia Kaljundi väitis Maalehele eile, et seda sularahaautomaati ei olnudki võimalik teistmoodi paigaldada, kuna hoone on kõrge sokliga ja uus automaat teistsuguse ehitusega, kui oli vana.

"Õnneks leidsime suhteliselt kiiresti lahenduse, kuigi ise lootsime kiiremat, aga kooskõlastamine võttis aega," kommenteeris Kaljundi.