Maalehe maadlusturniiri tulemused

 (3)
Maalehe maadlusturniiri tulemused
46 kg võitja Aimar Andruse finaalis Kuldar Asu vastuFoto: Ingmar Muusikus

I Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse maadlusturniir erineb teistest turniiridest selle poolest, et maadluse kõrval hinnati ka poiste ja tüdrukute kehalist võimekust.

Selle poolest elustas Koerus peetud võistlus kunagi omaaegse Tallinna Spordiinternaatkooli (TSIK) ning Spordilehe auhinnaturniirile, kus samuti olid kavas kehalised katsed.

„Katsete ja maadluse toomine ühele turniirile võimaldab paremini näha kehalise ettevalmistuse ning võistlustulemuste omavahelist seost," hindas turniiril peakohtunikuna tegutsenud kindralleitnant Johannes Kert.

„Turniir läks hästi," ütles võistluste korraldaja, Järvamaa maadlusentusiast, SA Koeru Maaspordikeskus juhatuse liige Mati Sadam. „Osavõtjaid kogunes üle saja, samal ajal kui kartsime, et külma ilma tõttu võib üritus hoopiski läbi kukkuda."

Sadama sõnul oli väga oline just see, et saadi pilt sellest, milline on Eesti noormaadlejate kehalise ettevalmistuse tase. „Treeneritel on, mille üle mõelda," lausus Sadam. „Arvan, et aasta pärast võivad tulemused olla juba paremad."

Foto: Ingmar Muusikus
Seotud lood:

I Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse maadlusturniiri parimad

Kehakaal 32 kg


1. Nikita Tsehhonin, Kuldkaru
2. Jegor Jakovlev, SK Tapa
3. Villem Jamnes, Tulevik
Kehakaal 35 kg

1. Jegor Tkatsov, Kuldkaru
2. Marek Kütt, Põltsamaa
3. Kristen Lõoke, JMM
Kehakaal 38 kg

1. Jevgeni Hamidzanov, Väike-Maarja
2. Aivar Õunapuu, Rakvere
3. Kaimo Aljas, Põltsamaa
Kehakaal 42 kg

1. Sander Saar, Põltsamaa
2. Meelis Valge, Põlva
3. Hendrik Orion, Põltsamaa
Kehakaal 46 kg

1. Aimar Andruse, Põltsamaa
2. Kuldar Asu, Tulevik
3. Sten Orav, Tulevik
Kehakaal 50 kg

1. Gleb Belokurov, Kuldkaru
2. Cen Trossmann, JMM
3. Renat Tiitus, Kuldkaru
Kehakaal 54 kg

1. Kevin Rein, Lapiti
2. Ivo Rosin, Põltsamaa
3. Andrei Barabohja, TRJ SK
Kehakaal 58 kg

1. Raul Kaljula, Tulevik
2. Renee Sikk, Lapiti
3. Kevin Kink, Põltsamaa
Kehakaal 63 kg

1. Anatoli Larionov, Väike-Maarja
2. Enrico Orobko, Tulevik
3. Jarko Visnapuu, Väike-Maarja

Kehakaal 69 kg

1. Ardi Andruse, Põltsmaa
2. Ander Vaher, Põltsamaa
3. Timur Uhek, Tulevik
Kehakaal 76 kg

1. Andre Kuldma, Põltsamaa
2. Karlis Alps, Rakvere
3. Gardo Ojamaa, Lapiti
Kehakaal 85 kg

1. Kevin Vihrov, Rakvere
2. Aleksei Maksimov TRJ SK
3. Evo-Richard Lode, Lapiti
Tüdrukud:

Kehakaal 29 kg

1. Tiia Linda Purge, Tulevik
2. Annabel Piksar, Tapa
3. Kamilla Sevtsova, Tapa
Kehakaal 33 kg

1. Johanna Ilves, JMM
2. Tatjana Radtsenko, TRJ SK
3. Regina Sahvon, TRJ SK
Kehakaal 37 kg

1. Jessika Oman, JMM
2. Karoliine Maalinn, Leo
3. Jane Kägu JMM
Kehakaal 44 kg

1. Olga Koroleva, Tapa
2. Anastassia Krasnova, KJ SK
3. Mariliin Nurmeots, JMM
Absoluutkaal

1. Johanna Kikkas, Põltsamaa
2. Irina Kozlovskaja, TRJ SK
3. Laura Juus, JMM