Maalehe maadlusturniiri tulemused


Maalehe V maadlusturniir, esimene päev
Maalehe V maadlusturniir, esimene päevFoto: Raivo Tasso

V Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistlused vabamaadluses. Teise päeva tulemused.


Tüdrukud  
33 kg  
1Jonete VisnapuV-Maarja
2Külly JõgiTulevik
37 kg  
1Kristina RõnkevitšSK Tapa
2Tiia - Triin TomsonSK Leo
3Polina SahnoSK Tapa
4Nikola Ance SalminaCSK Ferrum
5Marion KöhlerAberg
44 kg  
1Sirli KondJMM
52 kg  
1Viktoria VessoEMÜ SK
2Kelly JõgiTulevik
3Jelisaveta TšuvpiloSK Tapa
4Shiedze GrinbergaCSK Ferrum
5Evija CicaCSK Ferrum
abs.  
1Anette TraksTÜ ASK
2Jane KaurovTulevik
3Kristi JõgiJMM
3Marili MaasenJ.Kotkas
5Heleri MetsJMM
5Jene KaurovTulevik
7Greete SassJ.Kotkas

Loe veel

Poisid  
32 kg  
1Martin PõldKuldkaru
2Karmo MõtusLapiti
3Robin LumilaAberg
3Robert MhitarjanAberg
5Aland TreijsCSK Ferrum
5Hegert AstPõltsamaa
7Romanis SiimanV-Maarja
8Kristjan JaagoV-Maarja
9Sander HelmerandPõltsamaa
10Brent BürklandJMM
11Richards PetaksCSK Ferrum
12Girts JakovlevsCSK Ferrums
13Marko PohlakJMM
14Jan SiimJMM
15Maksim ŠembelKuldkaru
16Rudolfs JavaldsCSK Ferrums
35 kg  
1Kirill SkillerKuldkaru
2Hanno KäärikLapiti
3Janar UrbJMM
3Peeter PragiLapiti
5Arturs TinusCSK Ferrum
6Alvis JakovlevsCSK Ferrum
38 kg  
1Oleg TšabanAberg
2Penno PallPõltsamaa
3Elmar BraksJMM
3Raimond UiboSK Leo
5Rainers LukinsCSK Ferrum
5Kevin SuurTulevik
7Ralfs LukinsCSK Ferrum
8Richards - Tasuja AvaldEMÜ SK
42 kg  
1Holger TootsV-Maarja
2Edgars JuriksonsCSK Ferrum
3Helar OkasJMM
4Steven VaiguSK Rakvere
5Toms Richards KrievinshCSK Ferrum
46 kg  
1Villem JamnesTulevik
2Janno UusmaaJMM
3Silver RumpPõltsamaa
4Oliver PohlakJMM
50 kg  
1Kevin ErvaldTulevik
2Andris PentV-Maarja
3Erko LilletaiJMM
4Kert Kermo JairJMM
54 kg  
1Marek KüttPõltsamaa
2Kristjan OrionPõltsamaa
58 kg  
1Kaimo AljasPõltsamaa
2Mario KuokanenSK Rakvere
3Kristjan RootsPõltsamaa
4Markus KriisküttLapiti
5Sten LehterJMM
63 kg  
1Erik BeckerTulevik
2Erik ReinbokKuldkaru
3Sander ReemetsEMÜ SK
3Jako KivimägiPõltsamaa
5Andri MatrovJMM
5Marek LeotootsJ.Kotkas
7Rudolf PragiLapiti
69 kg  
1Randel UiboSK Leo
2Kuldar KangurV-Maarja
3Kevin Aas Tulevik
3Kristen LõokeJMM
5Andrian MatsoSakura
5Devid VõsarPõltsamaa
7Gert AversonV-Maarja
8Neiro PilloSk Rakvere
76 kg  
1Georgi JasnovTulevik
2Mario SildPõltsamaa
3Keijo OrgveeJMM
4Georg KovzarovAberg
5Taavi TaimJMM
85 kg  
1Janar KulpJMM
2Roland LaipaikJ.Kotkas
3Andre HelmerandPõltsamaa
4Sander SaksPõltsamaa
5Fred SaarJMM
abs  
1Karl KungusLapiti
2Oliver ValdreSakura
3Mart OmannJMM
4Villu MaasikTulevik