Maalehe VI maadlusturniiri kehaliste katsete tulemused


Maalehe VI maadlusturniiri esimene päev Väike-Maarja spordihoones
Maalehe VI maadlusturniiri esimene päev Väike-Maarja spordihoonesFoto: Bianca Mikovitš, Maaleht

Eile toimusid Väike-Maarja spordihoones peetaval Maalehe maadlusturniiril kehalised katsed.

Katsete tulemused kehakaalude kaupa leiate SIIT.

Kehaliste katsete üldkokkuvõtte aga allpool:

Loe veel

TüdrukudKohtNimiKlubi
37 kg1Maarja PlaserKorrus 3
 2Jonete VisnapuuV-Maarja
 3Maret KaneJuhan
 4Kadi VeskiSK Leo
44 kg1Triinuly VeimannJuhan
 2Heily TiitusJuhan
 3Polina SahnoSK Tapa
 4Tiia-Triin TomsonSK Leo
 5Abigail TikerpaluJMM
 6Külly JõgiTulevik
52 kg1Hele TammSK Martna
 2Jelizaveta TšuvpiloSK Tapa
 3Teele-Helena PaluTulevik
Absoluut1Alina AiytipovaSK Gulbenes KSP
 2Viktoria VessoEMÜ SK
 3Liis JärvamägiTÜ ASK
 4Liina TähnasSK Nipi
 5Marili MaasenJ. Kotkase SK
 6Kelly JõgiTulevik
 7Jaanika PõdersonAberg
 8Killu Marie KellRakvere
 9Greeta StaalSK Tapa
 10Marta PajulaSK Tapa
 11Jene KaurovTulevik
 12Carmen AarmaJ. Kotkase SK
 13Erika TreimanRakvere
 14Greete SassJ. Kotkase SK
 15Jane KaurovTulevik
 16Egle TuttTulevik
Poisid   
32 kg1Juhan KristjuhanPalusalu SK
 2Georg LumilaAberg
 3Patrick NoolKorrus3
 4Markko PohlakJMM
 5Joel VisnapuuV-Maarja
 6Jan SiimJMM
 7Markus SelterV-Maarja
 8Mattias KõrgesaarJMM
 9Sten - Eric EikkinenJMM
35 kg1Robert MhitarjanAberg
 2Karmo MõtusLapiti
 3Kristjan JaagoV-Maarja
 4Robin LumilaAberg
 5Brent BürklandJMM
38 kg1Raimond UiboSK Leo
 2Alans KaruzinsGulbenes
 3Ronald Hoss RückenbergJMM
 4Marko Martin TaliKorrus3
 5Karl - Heinrich KajakasJMM
 6Janar UrbJMM
 7Samuel VilipõldJMM
 8Virgo SuunJMM
42 kg1Hanno KäärikLapiti
 2Penno PallSK Nipi
 3Olavi LaisarvSK Tapa
 4Kalle LaisarvSK Tapa
 5Marcus BugeraSK Tapa
 6Remo OjasteV-Maarja
 7Ragnar KuurmaaJMM
46 kg1Oleg TšabanAberg
 2Miks JencitisGulbene
 3Elmar BraksJMM
 4Jegor SahnoSK Tapa
 5Kalvis BirnisGulbene
 6Jesper MännilaanJMM
50 kg1Holger TootsV-Maarja
 2Janno UusmaaJMM
 3Helar OkasJMM
 4Karl - Herty JalakasJMM
 5Eigo AllmereJMM
54 kg1Silver RumpSK Nipi
 2Kaimar AsuTulevik
 3Kristjan LustusTulevik
 4Richard KholinMK Nelson
 5Robyn PaulbergSK Leo
 6Kert - Kermo JairJMM
 7Erko LilletaiJMM
58 kg1Marek KüttSK Nipi
 2Andris PentV-Maarja
 3Kevin ErvaldTulevik
 4Roland BergetMK Nelson
 5Villem JamnesTulevik
 6Artur MorgensonSK Tapa
 7Romel SeemannV-Maarja
 8Kennet KünnapuuJMM
63 kg1Jegor JakovlevSK Tapa
 2Kaimo AljasSK Nipi
 3Denis RudenasSK Tapa
 4Markus KriisküttLapiti
 5Siim TinnuriSK Rakvere
69 kg1Jako KivimägiSK Nipi
 2Tervin VinterMK Aberg
 3Džabir DžolmalovMK Nelson
 4Ats PajulaSK Tapa
 5Priidik JalasJMM
76 kg1Randel UiboSK Leo
 2Georg JakimainenSK Tapa
 3Harri LutsiusJMM
 4Kevin AasTulevik
 5Ludvig KindsigaLapiti
 6Mikk SikkarV-Maarja
 7Deivid VõsarSK Nipi
 8Rudolf PragiLapiti
 9Riko TanningRakvere
 10Andri MatrovJMM
85 kg1Georg KoyzarovAberg
 2Roland LaipaikJ. Kotakse SK
 3Keijo OrgveeJMM
 4Oleg SergejevRakvere
Absoluut1Ricard KarelsonMK Nelson
 2Karl LeomarJ. Kotkase SK