TULEMUSED: IV Maalehe ja Maaspordikeskuse auhinnavõistlused vabamaadluses
Tüdrukud
33 kg
1. Polina Sahno, SK Tapa
2. Tiia-Triin Tomson, SK Leo
3. Sirli Kond, JMM
4. Jonete Visnapuu, V-Maarja
5. Maris Nõmmiste, V-Maarja
44 kg
1. Ksenia Skiller, Kuldkaru
2. Siiri Kond, JMM
3, Margereeta Jakimainen, SK Tapa
52 kg
1. Tuule Sireli Mäe, Sakura
2. Jessica Omann, JMM
3.Gabriela Klooster, JMM
3. Annabel Piksar, SK Tapa
5. Käroly Seemann, V-Maarja
6. Anita Maškina, Kuldkaru
absoluutkaal
1. Epp Mäe, Sakura
2. Liis Järvamägi, V-Maarja
3. Karoliine Maalinn, SK Leo
4. Anni Pent, V-Maarja
5. Greeta Staal, SK Tapa
Poisid
32 kg
1. Martin Põld, Kuldkaru
2. Helar Okas, JMM
3. Raimond Uibo, SK Leo
3. Kirill Skiller, Kuldkaru
5. Karmo Mõttus, Lapiti
5. Robin Lumila, Aberg
7. Hanno Käärik, Lapiti
8. Ilja Kosmirak, SK Tapa
9. Jaanus Saar, SK Leo
10. Endrik Jaanis, SK Tapa
35 kg
1. Holger Toots, V-Maarja
2. Oleg Tšaban, Aberg
3. Mattias Säärits, Ramm
3. Kalle Laisarv, SK Tapa
5. Olavi Laisarv, SK Tapa
5. Penno Pall, Põltsamaa
7. Karl Siimer, V-Maarja
38 kg
1. Edvin Kin, MK Nelson
2. Jegor Sahno, SK Tapa
3. Kaimar Asu, MK Tulevik
3. Kristjan Lustus, MK Tulevik
5. Viktor Habarov, SK Tapa
5. Siim Miljand, Põltsamaa
6. Janno Uusmaa, JMM
42 kg
1. Villem Jamnes, Tulevik
2. Roland Berget, MK Nelson
3. Sander Siilbek, Põltsamaa
3. Robyn Paulberg, SK Leo
5. Nikita Tsehhonin, Kuldkaru
5. Andris Pent, V-Maarja
7. Kristo Viidas, MK Nelson
8. Silver Rump, Põltsamaa
9. Kevin Ervald, MK Tulevik
10.Jegor Jakovlev, SK Tapa
46 kg
1. Marek Kütt, Põltsamaa
2. Renet Kaljola, MK Nelson
3. Kristjan Orion, Põltsamaa
4. Rasmus Maalinn, SK Leo
50 kg
1. Erik Reinbok, Kuldkaru
2. Jako Kivimägi, Põltsamaa
3. Kristo Kreek, Ramm
4. Andri Matrov, JMM
54 kg
1. Indrek Kivimaa, Aberg
2. Georg Jakkimainen, SK Tapa
3. Heinri Kond, JMM
3. Simo Sepp, Lapiti
5. Markus Kriiskütt, Lapiti
6. Kristofer Potman, JMM
58 kg
1. Mario Mägisalu, Vändra SKP
2. Hendrik Orion, Põltsamaa
3. Kristen Lõoke, JMM
4. Madis Mett, JMM
5. Joonas Reinsalu, JMM
63 kg
1. Aimar Andruse, Põltsamaa
2. Randel Uibo, SK Leo
3. Valdi Jalast, JMM
3. Guido Välja, Tulevik
5. Rudolf Pragi, Lapiti
5. Kert Kannela, Aberg
7. Kuldar Kangur, V-Maarja
69 kg
1. Kuldar Asu, Tulevik
2. Arvi Freiberg, SK Tapa
3. Karen Mhitarjan, Aberg
3. Taavi Ülenurm, Tulevik
5. Aavo Karbus, JMM
5. Kristo Norvaiš, Aberg
7. Voldemar Komarov, JMM
8. Kevin Aas, Tulevik
9. Aleksei Agešin, Tulevik
10. Semjon Manzjuk, JMM
76 kg
1. Mart Omann, JMM
2. Hans-Christian Ilves, JMM
85 kg
1. Hannes Käärik, Lapiti
2. Janar Kulp, JMM
3. Fred Saar, JMM
4. Martin Timm, JMM
absoluutkaal
1. Evo-Richard Lode, Lapiti
2. Villu Maasik, Tulevik
3. Karl Oolep, Tulevik
4. Kustas Metsma, JMM
Kaitseväe juhataja eriauhind võitluslikkuse eest — Mario Mägisalu, Vändra SKP
Perspektiivika noore treeneri stipendium 1000 eurot — Jaak Tammik
Noormaadleja stipendium 1500 eurot — Epp Mäe
HETKI FINAALIST:
Epp Mäe ja Liis Järvamägi:
Hannes Käärik ja Janar Kulp: