TULEMUSED: Maadlusturniiri kehalised katsed
IV Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistlused vabamaadluses
26 — 27 jaanuar 2013.a.
Kehalised Katsed
Tüdrukud
33 kg
1 Polina Sahno SK Tapa
2 Tiia-Triin Tomson Leo
3 Maris Nõmmiste V-Maarja
4 Jonete Visnapuu V-Maarja
5 Sirli Kond JMM
44 kg
1 Ksenia Skiller Kuldkaru
2 Margarita Jakimainen SK Tapa
3 Siiri Kond JMM
52 kg
1 Tuule Sireli Mäe Sakura
2 Jessica Omann JMM
3 Anita Maškina Kuldkaru
4 Annabel Piksar SK Tapa
5 Gabriela Klooster JMM
6 Käroly Seekmann V-Maarja
Absoluutkaal
1 Epp Mäe Sakura
2 Karoliine Maalinn SK Leo
3 Liis Järvamägi V-Maarja
4 Greeta Staal SK Tapa
5 Anni Pent V-Maarja
Poisid
32kg
1 Raimond Uibo SK Leo
2 Hanno Käärik Lapiti
3 Martin Põld Kuldkaru
4 Kirill Skiller Kuldkaru
5 Helar Okas JMM
6 Robin Lumila Aberg 7 Karl Siimer V-Maarja
7 Karmo Mõttus Lapiti
8 Endrik Jaanis SK Tapa
35kg
1 Holger Toots V-Maarja
2 Penno Pall Põltsamaa
3 Oleg Tšaban Aberg
4 Mattias Säärits Ramm
5 Kalle Laisarv SK Tapa
6 Olavi Laisarv SK Tapa
7 Karmo Mõttus Lapiti
8 Endrik Jaanis SK Tapa 38 kg
9 Ilja Kosmirak SK Tapa
10 Jaanus Saar SK Leo
11 Peeter Pragi Lapiti
12 Oliver Koitmäe JMM
13 Reno Laht JMM
14 Jarno Joost JMM
15 Ulmar Okas JMM
38kg
1 Edvin Kin MK Nelson
2 Jegor Sahno SK Tapa
3 Kristjan Lustus Tulevik
4 Kaimar Asu Tulevik
5 Janno Uusmaa JMM
6 Siim Miljand Põltsamaa
7 Viktor Habarov SK Tapa
42 kg
1 Nikita Tsehhonin Kuldkaru
2 Jegor Jakovlev SK Tapa
3 Villem Jamnes Tulevik
4 Andris Pent V-Maarja
5 Roland Berget MK Nelson
6 Kevin Ervald Tulevik
7 Kristo Viidas MK Nelson
8 Robyn Paulberg Leo
9 Silver Rump Põltsamaa
10 Sander Siilbek Põltsamaa
46kg
1 Marek Kütt Põltsamaa
2 Kristjan Orion Põltsamaa
3 Ranet Kaljola MK Nelson
4 Rasmus Maalinn SK Leo
50kg
1 Erik Reinbok Kuldkaru
2 Kristo Kreek Ramm
3 Jako Kivimägi Põltsamaa
4 Andri Matrov JMM
76 kg
1 Hans-Christian Ilves JMM
2 Mart Omann JMM
54kg
1 Indrek Kivimaa Aberg Tapa
2 Georg Jakimainen SK
3 Simo Sepp Lapiti
4 Heinri Kond JMM
5 Markus Kriiskütt Lapiti
58 kg
1 Mario Mägisalu Vändra SKP
2 Hendrik Orion Põltsamaa
3 Kristen Lõoke JMM
4 Joonas Reinslau JMM
5 Madis Mett JMM
63 kg
1 Aimar Andruse Põltsamaa
2 Randel Uibo SK Leo
3 Valdi Jalast JMM
4 Kuldar Kangur V-Maarja
5 Kert Kannela Aberg
6 Guido Välja Tulevik
7 Rudolf Pragi Lapiti
69 kg
1 Karen Mhitarjan Aberg
2 Arvi Freiberg SK Tapa
3 Kristo Norvaiš Aberg
4 Semjon Manzjuk JMM
5 Taavi Ülenurm Tulevik
6 Kuldar Asu Tulevik
7 Aavo Karbus JMM
8 Aleksei Agešin Tulevik
9 Kevin Aas Tulevik
10 Voldemar Komarov JMM
85kg
1 Hannes Käärik Lapiti
2 Janar Kulp JMM
3 Fred Saar JMM
4 Martin Timm JMM
Absoluutkaal
1 Evo-Richard Lode Lapiti
2 Karl Oolep Tulevik
3 Kustas Metsma JMM
4 Villu Maasik Tulevik
Maadlusharjutus, mis ainult tundub lihtne:
Sillaharjutus — hoia pead paigal ja “kõnni” ümber selle. Maadlejatele tavaline harjutus: