TULEMUSED: Maadlusturniiri kehalised katsed

VIDEOD!
TULEMUSED: Maadlusturniiri kehalised katsed
----

Võistluste esimesel päeval olid kavas kehalised katsed, kus tuli sooritada rippes kätekõverdusi, hüpata hoota kaugust, sooritada kiirusele maadlusharjutus „ sillas jooksmine ringis”, läbida nelja joone jooks ja teha nukuheide.

IV Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistlused vabamaadluses

26 — 27 jaanuar 2013.a.

Kehalised Katsed

Tüdrukud

33 kg

1 Polina Sahno SK Tapa

2 Tiia-Triin Tomson Leo

3 Maris Nõmmiste V-Maarja

4 Jonete Visnapuu V-Maarja

5 Sirli Kond JMM

44 kg

1 Ksenia Skiller Kuldkaru

2 Margarita Jakimainen SK Tapa

3 Siiri Kond JMM

52 kg

1 Tuule Sireli Mäe Sakura

2 Jessica Omann JMM

3 Anita Maškina Kuldkaru

4 Annabel Piksar SK Tapa

5 Gabriela Klooster JMM

6 Käroly Seekmann V-Maarja

Absoluutkaal

1 Epp Mäe Sakura

2 Karoliine Maalinn SK Leo

3 Liis Järvamägi V-Maarja

4 Greeta Staal SK Tapa

5 Anni Pent V-Maarja

Poisid

32kg

1 Raimond Uibo SK Leo

2 Hanno Käärik Lapiti

3 Martin Põld Kuldkaru

Seotud lood:

4 Kirill Skiller Kuldkaru

5 Helar Okas JMM

6 Robin Lumila Aberg 7 Karl Siimer V-Maarja

7 Karmo Mõttus Lapiti

8 Endrik Jaanis SK Tapa

35kg

1 Holger Toots V-Maarja

2 Penno Pall Põltsamaa

3 Oleg Tšaban Aberg

4 Mattias Säärits Ramm

5 Kalle Laisarv SK Tapa

6 Olavi Laisarv SK Tapa

7 Karmo Mõttus Lapiti

8 Endrik Jaanis SK Tapa 38 kg

9 Ilja Kosmirak SK Tapa

10 Jaanus Saar SK Leo

11 Peeter Pragi Lapiti

12 Oliver Koitmäe JMM

13 Reno Laht JMM

14 Jarno Joost JMM

15 Ulmar Okas JMM

38kg

1 Edvin Kin MK Nelson

2 Jegor Sahno SK Tapa

3 Kristjan Lustus Tulevik

4 Kaimar Asu Tulevik

5 Janno Uusmaa JMM

6 Siim Miljand Põltsamaa

7 Viktor Habarov SK Tapa

42 kg

1 Nikita Tsehhonin Kuldkaru

2 Jegor Jakovlev SK Tapa

3 Villem Jamnes Tulevik

4 Andris Pent V-Maarja

5 Roland Berget MK Nelson

6 Kevin Ervald Tulevik

7 Kristo Viidas MK Nelson

8 Robyn Paulberg Leo

9 Silver Rump Põltsamaa

10 Sander Siilbek Põltsamaa

46kg

1 Marek Kütt Põltsamaa

2 Kristjan Orion Põltsamaa

3 Ranet Kaljola MK Nelson

4 Rasmus Maalinn SK Leo

50kg

1 Erik Reinbok Kuldkaru

2 Kristo Kreek Ramm

3 Jako Kivimägi Põltsamaa

4 Andri Matrov JMM

76 kg

1 Hans-Christian Ilves JMM

2 Mart Omann JMM

54kg

1 Indrek Kivimaa Aberg Tapa

2 Georg Jakimainen SK

3 Simo Sepp Lapiti

 4 Heinri Kond JMM

5 Markus Kriiskütt Lapiti

58 kg

1 Mario Mägisalu Vändra SKP

2 Hendrik Orion Põltsamaa

3 Kristen Lõoke JMM

4 Joonas Reinslau JMM

5 Madis Mett JMM
63 kg

1 Aimar Andruse Põltsamaa

2 Randel Uibo SK Leo

3 Valdi Jalast JMM

4 Kuldar Kangur V-Maarja

5 Kert Kannela Aberg

6 Guido Välja Tulevik

7 Rudolf Pragi Lapiti

69 kg

1 Karen Mhitarjan Aberg

2 Arvi Freiberg SK Tapa

3 Kristo Norvaiš Aberg

4 Semjon Manzjuk JMM

5 Taavi Ülenurm Tulevik

6 Kuldar Asu Tulevik

7 Aavo Karbus JMM

8 Aleksei Agešin Tulevik

9 Kevin Aas Tulevik

10 Voldemar Komarov JMM
85kg

1 Hannes Käärik Lapiti

2 Janar Kulp JMM

3 Fred Saar JMM

4 Martin Timm JMM

Absoluutkaal

1 Evo-Richard Lode Lapiti

2 Karl Oolep Tulevik

3 Kustas Metsma JMM

4 Villu Maasik Tulevik

Maadlusharjutus, mis ainult tundub lihtne:

Loe veel

Sillaharjutus — hoia pead paigal ja “kõnni” ümber selle. Maadlejatele tavaline harjutus:

Lisaalaks kätelkõnd: