TULEMUSED: VI Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistlustel vabamaadluses on võitjad selgunud


Maalehe VI maadlusturniiri esimene päev Väike-Maarja spordihoones
Maalehe VI maadlusturniiri esimene päev Väike-Maarja spordihoonesFoto: Bianca Mikovitš, Maaleht

Täna Väike-Maarja spordihoones peetud maadlusmatšide parimad on selgunud. Tulemused kaalukategooriate kaupa:

Loe veel

TüdrukudKohtNimiKlubi
37 kg1Jonete VisnapuuV-Maarja
 2Maarja PlaserKorrus3
 3Maret KaneMK Juhan
 4Kadi VeskiSK Leo
44 kg1Heily TiitusMK Juhan
 2Polina SahnoSK Tapa
 3Triinuly VeimannMK Juhan
 4Tiia — Triin TomsonSK Leo
 5Külly JõgiTulevik
52 kg1Hele TammSK Martna
 2Jelizaveta TšuvpiloSK Tapa
 3Teele — Helena PaluTulevik
Absoluut1Liis JärvamägiTÜ ASK
 2Erika TreimanSK Rakvere
 3Alina AytipovaGulbene
 3Viktoria VessoEMÜ SK
 5Liina TähnasSK Nipi
 5Marili MaasenJ.Kotkase
 7Marta PajulaSK Tapa
 8Carmen AarmaJ.Kotkase
 9Greeta StaalSK Tapa
 10Killu Marie KellSk Rakvere
 11Jaanika PõdersonAberg
 12Jane KaurovTulevik
 13Greete SassJ.Kotkase
 14Egle TuttTulevik
 15Jene KaurovTulevik
 16Kelly JõgiTulevik
Poisid   
32 kg1Juhan KristjuhanPalusalu
 2Georg LumilaAberg
 3Marko PohlakJMM
 3Patrick NoolKorrus3
 5Sten Eric EikkinenJMM
 5Mattias KõrgesaarJMM
 7Joel VisnapuuV-Maarja
 8Markus SelterV-Maarja
 9Jan SiimJMM
35 kg1Karmo MõtusLapiti
 2Robert MhitarjanAberg
 3Robin LumilaAberg
 4Kristjan JaagoV-Maarja
38 kg1Raimond UiboSK Leo
 2Alans KaruzinsGulbene
 3Marko Martin TaliKorrus3
 3Ronald Hoss RückenbergJMM
 5Virgo SuunJMM
 5Samuel VilipõldJMM
 7Karl Heinrich KajakasJMM
 8Janar UrbJMM
42 kg1Hanno KäärikLapiti
 2Kalle LaisarvSK Tapa
 3Marcus BugeraSK Tapa
 3Olavi LaisarvSK Tapa
 5Penno PallSK Nipi
 6Ragnar KuurmaaJMM
 7Remo OjasteV-Maarja
46 kg1Oleg TšabanAberg
 2Miks JencitisGulbene
 3Elmar BraksJMM
 4Kalvis BirnisGulbene
 5Jesper MännilaanJMM
50 kg1Holger TootsV-Maarja
 2Janno UusmaaJMM
 3Helar OkasJMM
 4Karl — Herty JalakasJMM
 5Eigo AllmereJMM
54 kg1Kaimar AsuTulevik
 2Silver RumpSK Nipi
 3Robyn PaulbergSK Leo
 3Kristjan LustusTulevik
 5Erko LilletaiJMM
 6Kert — Kermo JairJMM
58 kg1Marek KüttSK Nipi
 2Andris PentV-Maarja
 3Villem JmanesTulevik
 3Romel SeemannV-Maarja
 5Kennet KünnapuuJMM
 6Kevin ErvaldTulevik
63 kg1Kaimo AljasSK Nipi
 2Siim TinnuriSK Rakvere
 3Markus KriisküttLapiti
 4Denis RudenasSK Tapa
69 kg1Jako KivimägiSK Nipi
 2Ats PajulaSK Tapa
76 kg1Randel UiboSK Leo
 2Harri LutsiusJMM
 3Kevin AasTulevik
 3Ludvig KindsigoLapiti
 5Riko TanningSK Rakvere
 5Rudolf PragiLapiti
 7Mikk SikkarV-Maarja
 8Deivid VõsarSK Nipi
 9Georg JakimainenSK Tapa
85 kg1Keijo OrgveeJMM
 2Roland LaipaikJ.Kotkase
 3Georg KovzarovAberg
 4Oleg SergejevSK Rakvere
Absoluut1Karl LeomarJ.Kotkase