VII Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse maadlusturniiri kehaliste katsete tulemused


SA Maaspordikeskuse ja Maalehe maadlusturniir 2016 Koerus
Kehaliste katsete päev.Foto: Bianca Mikovitš, Maaleht

VII Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistlused vabamaadluses 30 — 31 jaanuar 2016.a.

Kehalised katsed

Poisid

Loe veel

32 kg
1Juhan KristjuhanKorrus 3
2Patric NoolKorrus 3
3Rene TaltsTulevik
4Rainer PlaserKorrus 3
5Janar LipsTulevik
6Pent Matti MetsPõltsamaa
7Karel KuurmaaJMM
8Joel VisnapuuV-Maarja
9Jan SiimJMM
10Timor ArusaarJMM
11Cristofer NagelJMM
12Nikita MuraadovKorrus 3
13Robi KristjuhanAberg
14Alar MüganenJMM
35 kg
1Ingars PolisCSK Ferrum
2Tristan AleksandrovTulevik
3Markko PohlakJMM
4Georg LumilaAberg
5Nikita ShirokovKuldkaru
6Nikolai TarassovKuldkaru
7Mikk MartseppJMM
8Kristjan MännikJMM
38 kg
1Vjatseslav SaulitsKuldkaru
2Robert MhitarjanAberg
3Robin LumilaAberg
4Karmo MõttusLapiti
5Kristjan JaagoV-Maarja
6Oliver KoitmäeJMM
7Oleg KohnovitšSK Delta
8Karl LehisJMM
42 kg
1Hanno KäärikLapiti
2Raimond UiboSK Leo
3Rainers LukinsCSK Ferrum
4Kaur Mihkel ToomseJ.Kotkase SK
5Maksim DzjubenkoKuldkaru
6Jaanus SaarSK Leo
7Virgo SuunJMM
46 kg
1Kirill SkillerKuldkaru
2Kristjan Markko AruvaldAberg
3Ronald- Hoss RückenbergJMM
4Ragnar KuurmaaJMM
50 kg
1Helar OkasJMM
2Oleg TšabanAberg
3Penno PallPõltsamaa
4Aleksei SaulitsKuldkaru
5Kevin Rainer SuuderTulevik
6Remo OjasteV-Maarja
7Toms Ricards KrieviušCSK Ferrum
8Kaupo KruusimäeTulevik
9Ranar NõupuuAberg
10Peeter PragiLapiti
54 kg
1Elmar BraksJMM
2Janno UusmaaJMM
3Jesper MännilaanJMM
58 kg
1Jüri KallasteTulevik
2Matti Matias SivulaEMÜ SK
3Ralfs MilhertsCSK Ferrum
4Robyn PaulbergtSK Leo
5Stefan BorissovSK Leo
63 kg
1Deniss DerdessovKuldkaru
2Kevin KreedemannTulevik
3Kristjan LustusTulevik
4Rain SaarSK Leo
5Eigo AllmereJMM
6Rasmus JalastJMM
69 kg
1Andris PentV-Maarja
2Jako KivimägiPõltsamaa
3Markus KriisiküttLapiti
4.-5.Romel SeemannV-Maarja
4.-5.Erko LilletaiJMM
6Rainer KuusikSK Rebane
7Peep-Priidik JalasJMM
8Daniil AndrejevSK Delta
76 kg
1Mikk SikkarV-Maarja
2Valdi JalastJMM
3Kaidar LiivaJ. Kotkase
4Ats PajulaSK Tapa
5Andri MatrovJMM
85 kg
1Georg KovzarovAberg
2Kevin AasTulevik
3Keijo OrgveeJMM
4Rudolf PragiLapiti
5Oleg SergejevRakvere
6Artur RakitinSK Delta
abs.
1Cristopher ÕunJ. Kotkase
Tüdrukud
33 kg
1Rapiiat ChopolajevaV-Maarja
2Mirelle JuninenSK Leo
44 kg
1Maarja PlaserKorrus 3
2Tiia-Triin TomsonSK Leo
3Jonete VisnapuuV-Maarja
52 kg
1Nele TruberKorrus 3
2Polina SahnoTapa
3Abigail TikerpaluKorrus 3
4Nikola Ance SalminaFerrum
5Külly JõgiTulevik
6Olga MartšinskajaKuldkaru
7Marite LillepaJMM
8Eiris ŠarapovaJMM
abs.
1Viktoria VessoEMÜ
2Hele TammMartna
3Greeta StaalSK Tapa
4Karoliine MaalinnLeo
6Marta PajulaSK Tapa
5Greete SassJ. Kotkase
7Ragne KuurmaaJMM
8Erika TreimanRakvere