Järgmise aasta Maalehe reisi sihtkohad teada


Maalehe reisi 7. päev
Maalehe peatoimetaja Aivar Viidik avaldas seltskonnale järgmise aasta sihtkohad. Foto: Heli Raamets

Maalehe Baskimaa ja Gaskoonia reisi eelviimasel õhtul toimus traditsiooniline piknik, mille käigus avalikustas peatoimetaja ka järgmise aasta reiside sihtkohad.

Piknikul, mis toimus hilise tunni tõttu siseruumis ehk meie bussijuhi nime kandvas hotellis Pedro I, räägiti esmalt käesoleva reisi meeldejäävaimatest seikadest. Nagu ikka, tuli esmajärjekorras jutuks see, mis on ihule kõige lähemal ehk bussis kahele reisijale pähe tilkuv vesi. Naistele meenus aga, et nad said ühes külas toimunud peo käigus kohalike Baski meestega tantsida.

Kõik olid ühte meelt, et meil on väga vedanud giidi ja bussijuhiga. Samuti oldi väga rahul tavareisist erinevate ettevõtmistega nagu hanefarmi ning veini- ja juustutegijate külastusega. Sooviti, et sellised külastused jätkuksid ka järgmistel reisidel.

Maalehe peatoimetaja Aivar Viidik avaldas seltskonnale ka järgmise aasta sihtkohad. Septembri alguses on plaan minna Bulgaariasse ja Makedooniasse ning septembri lõpus Lõuna-Itaaliasse. Igal juhul tasub Maalehte tellida, kuna tellijate vahel loositakse välja mõned tasuta kohad reisidele.