Novembrikuuga lõppes fotokonkurss „Sindi Sügis 2009”, mille korraldas Sindi Linnavalitsus koostöös Pärnu Fotoklubiga.  Alates tänasest saab tutvuda võistlustöödega Pärnu fotoklubi kodulehel kui klikid sellele tekstile: Fotokonkurss "Sindi Sügis 2009"

Fotodel: Vaated Sindi raekoja tornist

Fotokonkursiga kutsuti kodulinna elanikke ja kõiki teisi vaatlema Sindi ilu ja omapära, et tutvustada selle abil väikelinna elukeskkonda ning väärtuseid. Lähipäevadel tuleb hindamiskomisjon kokku, et valida parim töö ja märkida ära ka eriauhindu väärivad fotod. Žürii tööd juhendab Pärnu Fotoklubi esimees Olev Mihkelmaa. Üldse saabus konkursile töid 14 autorilt. Maksimaalne fotode arv võis olla kuni 15. Kas laekunud tööde arv on väheldane või saab osavõtjate arvuga rahule jääda, arvas Mihkelmaa, et Sindi linna puhul võib autorite hulgaga täiesti rahul olla. Võrdluseks tõi ta analoogse konkursi Haapsalust, kus osales 20 fotograafi. Tööde tase selgub aga alles pärast seda kui asjatundjate pilgud on oma hinnangu lõplikult andnud.

15. detsembril avatakse Sindi Seltsimajas parimate tööde põhjal fotonäitus, mis jääb seltsimaja juhataja Priit Kase sõnul pikemaks ajaks külalistele vaadata. Tulevikus soovitakse õnnestunumaid töid kasutada Sindi linna esindusalbumi koostamisel.

PS. Konkursiväliste töödega saab tutvuda siin:

Fotokonkurss „Sindi Sügis 2009” lõpeb 30. novembril