FOTOD | Nädalavahetusel peeti IX Maalehe ja Maaspordikeskuse auhinnavõistlus vabamaadluses
Möödunud nädalavahetusel, 27. ja 28. jaanuaril toimusid Jõgeva spordikeskuses Maalehe kaheksandad maadlusvõistlused, kus selgusid selle ala parimad noorsportlased. Maadlusmattidel võtsid mõõtu 77 poissi ja 20 tüdrukut.Tüdrukute arvestuses selgitati võitjad välja neljas kaalukategoorias. Poiste arvestuses kolmeteistkümnes.
Kõik osalejad olid sünniaastaga 2000–2005.
Kehalised katsed kaalukategoorate kaupa (nimi, klubi)
Poisid
32 kg
1. Rene Talts, Tulevik
2. Romer Bostan, Lapiti
3. Kaspar Grauen, J. Kotkase SK
4. Jakob Tikerpalu, Korrus3
5. Keiro Asu, Tulevik
6. Ats Viira, Ramm
7. Virgo Raja, Väike-Maarja
35 kg
1. Janar Lips, Tulevik
2. Aleksandr Grits, Ramm
3. Oliver Grauen, J. Kotkase SK
4. Ivan Rist, Palusalu SK
5. Marten Kaljur, JMM
38 kg
1. Kardo Tamm, Tulevik
2. Timor Arusaar, JMM
3. Rasmus Peets, JMM
42 kg
1. Tristan Aleksandrov, Tulevik
2. Brent Brükland, JMM
3. Karel Kuurmaa, JMM
4. Maksim Muratov, Palusalu SK
5. Joel Visnapuu, Väike-Maarja
6. Pent Matti Mets, Nipi
7. Rasmus-Ronin Jõgi, Tulevik
8. Karmo Karro, JMM
9. Mikk Martsepp, JMM
46 kg
1. Nikita Shirokov, Kuldkaru
2. Aimar Alksnis, Tulevik
3. Sander Suitsberg, JMM
4. Kristjan Jaago, Väike-Maarja
5. Mark Mešnikov, Kuldkaru
6. Marcus Kivi, J. Kotkase SK
7. Kristjan Kaldma, Ramm
8. Astor Argos, Väike-Maarja
50 kg
1. Karl-Heinrich Kajakas, JMM
2. Hans-Johannes Kallis, Ramm
3. Artur Timšin, Palusalu SK
4. Karl Lehis, JMM
58 kg
1. Hanno Käärik, Lapiti
2. Mattias Säärits, Ramm
3. Kevin-Rainer Suuder, Tulevik
4. Ander Järv, Ramm
63 kg
1. Vjatislav Saulits, Kuldkaru
2. Remo Ojaste, Väike-Maarja
3. Erik Tšernikov, Kuldkaru
4.-6. Ronald Hoss Rückenberg, JMM
4.-6. Ragnar Kuurmaa, JMM
4.-6. Eigo Vallmere, JMM
69 kg
1. Elmar Braks, JMM
2. Aleksei Saulits, Kuldkaru
3. Peeter Pragi, Lapiti
76 kg
1. Kennet Künnarpuu, JMM
85 kg
1. Artur Rakitin, Palusalu SK
2. Ats Pajula, SK Tapa
Absoluutkaal
1. Rudolf Pragi, Lapiti
Tüdrukud
33 kg
1. Anu-Liis Raudsepp, Väike-Maarja
44 kg
1. Elsabeth Tikerpalu, Korrus 3
52 kg
1. Maarja Plaser, Korrus 3
2. Jonete Visnapuu, Väike-Maarja
Absoluutkaal
1. Nele Truber, Korrus 3
2. Eva-Maria Raudsepp, Väike-Maarja
3. Marta Pajula, SK Tapa
4. Ragne Kuurmaa, JMM
5. Greta Orahova, Korrus 3
Tulemused (nimi, klubi)
Poisid
32 kg
1. Rene Talts, Tulevik
2. Virgo Raja, Väike-Maarja
3. Keiro Asu, Tulevik
4. Kaspar Grauen, J. Kotkase SK
5. Romer Bostan, Lapiti
35 kg
1. Janar Lips, Tulevik
2. Oliver Grauen, J. Kotkase
3. Ivan Rist, Palusalu SK
4. Marten Kaljur, JMM
38 kg
1. Kardo Tamm, Tulevik
2. Timo Arusaar, JMM
3. Rasmus Peets, JMM
42 kg
1. Tristan Aleksandrov, Tulevik
2. Brent Brükland, JMM
3. Joel Visnapuu, Väike-Maarja
4. Karel Kuurmaa, JMM
5. Maksim Muratov, Palusalu SK
6. Karmo Karro, JMM
7. Pent Matti Mets, Nipi
8. Mikk Martsepp, JMM
9. Rasmus-Ronin Jõgi, Tulevik
46 kg
1. Nikita Shirokov, Kuldkaru
2. Aimar Alksnis, Tulevik
3. Kristjan Jaago, Väike-Maarja
4. Sander Suitsberg, JMM
5. Marcus Kivi, J. Kotkase SK
6. Astor Argos, Väike-Maarja
7. Mark Mešnikov, Kuldkaru
8. Kristjan Kaldma, Ramm
50 kg
1. Artur Timšin, Palusalu SK
2. Karl-Heinrich Kajakas, JMM
3. Karl Lehis, JMM
4. Hans-Johannes Kallis, Ramm
58 kg
1. Hanno Käärik, Lapiti
2. Mattias Säärits, Ramm
3. Kevin-Rainer Suuder, Tulevik
4. Ander Järv, Ramm
63 kg
1. Remo Ojaste, Väike-Maarja
2. Vjatseslav Saulits, Kuldkaru
3. Erik Tšernikov, Kuldkaru
4. Ragnar Kuurmaa, JMM
5. Eigo Allmere, JMM
6. Roland Hoss Rückenberg, JMM
69 kg
1. Aleksei Saulits, Kuldkaru
2. Elmar Braks, JMM
3. Peeter Pragi, Lapiti
76 kg
1. Kennet Künnarpuu, JMM
85 kg
1. Artur Rakitin, Palusalu SK
2. Ats Pajula, SK Tapa
Absoluutkaal
1. Rudolf Pragi, Lapiti
Tüdrukud
33 kg
1. Anu-Liis Raudsepp, Väike-Maarja
44 kg
1. Elisabeth Tikerpalu, Korrus3
52 kg
1. Maarja Plaser, Korrus3
2. Jonete Visnapuu, Väike-Maarja
Absoluutkaal
1. Marta Pajula, SK Tapa
2. Nele Truber, Korrus3
3. Eva-Maria Raudsepp, Väike-Maarja
4. Greta Orehova, Korrus3
5. Ragne Kuurmaa, JMM