Foto: Ingmar Muusikus

Kampaania kestab 4. oktoobrist 2011 kuni 9. jaanuarini 2012. DVD võitjad avaldatakse iga nädal Maalehes. Plaadid saab kätte postiga.

Võitjad 12.01.

Ellen Mägi Tallinn
Aniise Tammetalu Kõrveküla alevik
Urmas Kopra Lustivere küla
Endel Karjus Tallinn
Eda Võhmar Mäetaguse küla
Evi Taal Tallinn
EMÜ Metsandus- ja Maaehitusinstituut Tartu
Aime Vaher Viljandi
Elfriede Pärna Tartu
Malle Penjam Sõmeru alevik
Sirje Kessler Pärnu
Taavi Karp Tallinn
Tarmo Kaasik Simuna alevik
Tiina Jakobson Lossiküla
Vaike-Eevi Daniel Tallinn
Hinge Roose Järvakandi alev
Liia Ong Sonda alevik
Ilmar Lust Tallinn
Ain Birk Tõrva
Anneli Kuusik Pärnu
Bivian Rahumägi Juuru alevik
Küllike Tammaru Tallinn
Krista Valing Tabasalu alevik
Piret Lantin Tallinn
Pille Liivranna Roobuka
Jaan Kriisa Saue
Lignator AS Tallinn
Anne Preiverk Tallinn
Roger Puit AS Viljandi
Piret Arvi Rahinge küla
Jõudluskontrolli keskus Tartu
Renate Vijar Tartu
Ennu Loot Tartu
Heldur Lepisk Altmäe küla
Talvi Vuks Sihva küla
Tiiu Kiviloo Selja küla
Sulev Heinaru Puhja alevik
Evi Sild Torma alevik
Jaan Jõe Jõesuu küla
Herberdt Oidekivi Hellamaa küla
Hiie Paluste Kirikuküla
Arno Sööt Helme alevik
Sirje Leppmaa Kuijõe küla
Teodor Põder Kõrvemetsa küla
Andrus Jõffert Kose alevik
Agnes Vasur Üru küla
Maie Kallas Vagula küla
Kalju Olesk Haapsalu
Ilmar Kask Võibla küla
Osvald Liin Aegviidu alev
Maaja Karjus Papisilla küla
Meida Prodel Iisaku alevik
Ants Põder Tinnikuru küla
Milvi Võsujalg Vao küla
Meelis Rikken Käravete alevik
Ülle Kruus Kirimäe küla
Väätsa Agro AS Väätsa alevik
Lehti Safonova Perila küla
Helju-Aliis Viita Tõrremäe küla
Taavo Neemse Tännassilma küla
Reet Kõõra Karksi-Nuia
Heldor Saarma Maramaa küla
Aime Kirss Haapsalu
Voldemar Tillisoo Kadrina alevik
Peeter Urva Ramma küla
Annika Torjus Kohila alev
Ella Hobustkoppel Liiva küla
Sulev Ülenõmm Põlliku küla
Toivo Tammai Kaansoo küla
Liivi Nagel Kolga küla
Rein Perkmann Herjava küla
Meeme Ilusk Märjandi küla
Laheda vallavalitsus Tilsi küla
Selma Merilo Rannametsa küla
Helle Kull Tõrve küla

Võitjad 05.01.

Mare Moores Saku alevik
Arvo Pihlak Saku alevik
Eestimaa Spordiliit Jõud Tallinn
Aili Kaadu Ääsmäe küla
Johannes Kohal Tallinn
Ingrid Toonekurg Tallinn
Irene Mumma Maardu
Silja Tarvis Tallinn
Helena Kerge Tallinn
Arnold Saar Pärnu
Valev Abe Pärnu
Sulev Pae Pärnu
Valentina Peetson Pärnu
Heldi Raag Tallinn
Katrin Kaldma Tartu
Jelena Suik Tartu
Kristi Sell Tartu
Ühinenud Ajalehed AS Tartu
Ari Välja Tartu
Jane Pajus Tartu
Saima Biedermann Kääni küla
Marge Põim Elva
Ellen Kull Rakvere
Edgar Võsu Rakvere
Elme Niinemäe Pärnu-Jaagupi alev
Mahta Latuhina Lüganuse alevik
Helve Paade Väimela alevik
Velta Lahesalu Alu alevik
Erna Haav Kärdla
Margus Pillau Lelle alevik
Rein Vares Võhma
Aadu Turro Jõgeva
Malle Laas Taadikvere küla
Lilli Sepping Puhja alevik
Kaimar Jõesalu Mammaste küla
Laine Remmelgas Kuivastu
Maie Porkveli Ambla alevik
Taimo Kruusla Urissaare küla
Kaia Karu Tõrva
Elsa Paats Säkna küla
Lea Vaikmaa Märjamaa alev
Aino Kauts Karksi-Nuia
Karula raamatukogu Karula küla
Ingrid Laan Võhma
Maie Voika Päri küla
Hille Orumaa Variku küla
Maria Korilo Räpina
Ilme Kohv Pöögle küla
Valter Raja Ellakvere küla
Merike Sakkis Hargla küla
Olev Õunapuu Kärde küla
Elmar Päkko Jõksi küla
Värdi Sepp Parapalu küla
Liina Kustel Alavere küla
Vilve Rees Lao küla
Aita Mets Esna küla
Maret Metsaots Kilksama
Anton Kuldkepp Võiera küla
Ellen Kaptein Laheküla
Elmar Metsoja Jaanimõisa küla
Silvi Paide Paali küla
Edesi OÜ Räpina
Raivo Kauber Abula küla
Eimar Matsik Metsaküla
Senni Tamm Obinitsa küla
Hillar Mägi Kuijõe küla
Roland Volt Heisri küla
Elve Klementi Laukna küla
Silvi Lokko Haabsaare küla
Aina Salu Räägi küla
Asta Raamat Valjala alevik
Angeliina Ehatamm Metsakivi küla
Maimu Enni Orgita küla
Endel Mõistus Magari küla
Lõuna-Eesti hooldekeskus Hellenurme küla

Võitjad 29.12.

Lauri Väling Tallinn
Eha Kalda Tallinn
Laine Pärnamägi Pärnamäe küla
Viive Rosenberg Saku alevik
Mall Saar Saue
Kristina Pertel Ääsmäe küla
Politsei-ja piirivalveamet Tallinn
Aime Hergauk Tallinn
Aili Kaevats Tallinn
Kaja Vassiljev Jüri alevik
Elle Naaris Aruaru küla
Marika Asberg Tallinn
Ene Pagland Viljandi
Urmas Agu Tallinn
Keskkonnaministeerium Tallinn
Piret Arvi Rahinge küla
Reele Oü Kõrveküla alevik
Reet Mauring Tartu
Külli Jaagura Tartu
Mait Märtin Tartu
Silber OÜ Tartu
Andres Rives Tartu
Aimar Piho Otepää
Maive Hõbesalu Kose alevik
Eduard Orumets Rapla
Heino Juursalu Kose alevik
Maie Haugjärv Jõgeva
Endla Miske Hummuli alevik
Erich Uustalu Rapla
Lii Brenner Vasalemma alevik
Meinhard Norman Märjamaa alev
Ülo Klokmann Vändra
Valve Nõmmemaa Kõrkküla
Ireene Rand Kaaruka küla
Ants Lõhmus Mustaru küla
Mati Jõgi Viru-Jaagupi alevik
Viivi Laanet Ojasoo küla
Riina Sepp Pikasilla küla
Ljudmilla Väikenurm Kaagjärve küla
Reino Käärman Saru küla
Arthur Lillipuu Puka alevik
August Pärtmaa Rebase küla
Hektar ja KT OÜ Sadala alevik
Peep Rink Ülde küla
Leili Saar Singa küla
Asta Lepik Järva-Jaani alev
Silvi Noormann Karinu küla
Saaremaa Piimatööstus AS Kuressaare
Leida Peeb Aiamaa küla
Asta Tamberg Kuressaare
Lembit Kasesalu Risti alevik
Aili Kuusk Uuearu küla
Aino Pevkor Tori alevik
Lii Niinepuu Taganurga küla
Kangru LP OÜ Kihelkonna
Eve Vaarmets Lelle alevik
Linda Valk Juuru alevik
Mare Kruus Kavastu küla
Helgi Saage Kiilaspere küla
Vilve Hermet Päinurme küla
Endla Käsnapuu Mõhküla
Linda Põld Hirmuse küla
Taheva külamaja Taheva küla
Margit Laev Kikivere küla
Kalmer Kongo Osula küla
Vändra OÜ Allikõnnu küla
Anne Meibaum Laiusevälja küla
Zinaida Kõomägi Jaanimäe küla
Eda Kosenkranius Kikepera küla
Lembit Pärn Kauksi küla
Lea Promm Viisu
Anne Mikson Ruhnu küla
Marju Aav Lümatu küla
Laine Heier Vissi küla
Tiiu Kaevats Variku küla

Võitjad 22.12.

Andres Nadel Assaku alevik
Saima Moisar Tallinn
Maria JFW Design OÜ Tallinn
Kaitseministeerium Tallinn
Lehte Aarelaid Tallinn
Avo Nugis Raasiku alevik
Tiit Hallang Tallinn
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Keskus Viljandi
Viljandi päevakodu Inkeri Viljandi
Helve Liivand Tallinn
Riigikontroll Tallinn
Peep Eenraid Pärnu
Salme Kivisalu Pärnu
Raja Põltsama Tartu
Riho Maripuu Tartu
Liia Galjutina Tõrvandi alevik
Malle Kull Tartu
Juta Veidrik Rakvere
Agu Sarapik Kuressaare
Maret Kukk Soodla küla
Olev Lutsar Põlva
Erle Lell Kehtna alevik
Heidi Kreemann Panga küla
Hele Ojamets Vastseliina alevik
Ain Tiivas Viru-Nigula alevik
Liana Vaino Kõrgessaare alevik
Maimu Josepson Voka alevik
Aino-Johanna Rohtmets Tabivere alevik
Aime-Aliise Lepp Kirbla
Eevi Roodla Valga
Õnnela Seppa Jõgeva
Tiiu Vaht Mõnuste küla
Leida Hein Haapsalu
Asta Koomer Võru
Viive Väljak Pikavere küla
Margit Teder Jõõdre küla
Suuremõisa rahvaraamatukogu Suuremõisa küla
Anu Põder Puiatu küla
Voldemar Rauert Märjamaa alev
Eleks Telefon OÜ Haljala alevik
Renno Nellis Sutlepa küla
Evi Alberg Marksa küla
Rein Vest Kasvandu küla
Heino Hoop Abissaare küla
Helgi Kurgema Haapsalu
Arno KÕIV Keeni küla
Velda nurges Pälli küla
Eve Samberk Väike-Kamari küla
Aime Mägi Tagavere küla
Karepa raamatukogu Karepa küla
Ester Viimsalu Tahula küla
Viive Objartel Mui küla
Agathe Daniel Võru
Rein Kruuda Võru
Elvi Leotoots Põlva
Kalju Niilo Põnni küla
Vahur Lips Soitsjärve küla
Maie Kustavus Kärstna küla
Saamo Heldema Koela küla
Tiiu Mürk Muuksi küla
Vaike Mägi Häädemeeste alevik
Hans Radala Türi
Marta Soolo Suure-Jaani postkontor
Irja Saar Raugu küla
Jaan Raadik Silla
Marje Sõrmus Linnape küla
Türi Aianduse ja Mesinduse Selts Türi
Valve Nigul Kõue küla
Leida Torop Meegomäe küla
Heili Huik Tohera küla
Hille Saar Kaarepere küla
Kanarbiku talu Luigu küla
Edgar Ong Nõmmeotsa küla
Erna Bürkland Ruhingu küla
Aivar Praakle Tigase küla

Võitjad 15.12.

Hermine Sammel Tallinn
Liivi Hurt Tallinn
Elve Miilsaar Tallinn
Margo Mägi Assaku alevik
Elju Kubi Tallinn
Liina Jõeleht Tallinn
Eha Kaljula Keila
Anne Voor Keila
Evi Meriküll Üksnurme küla
Tiina Metsalu Saku alevik
Eestimaa Talupidajate Keskliit Saku alevik
Swedbank AS Tallinn
Ilmi Laheäär Tallinn
Heldur Tamm Suuresta küla
Vaike Mättas Vaskjala küla
Tuuli-Rea Annus Tallinn
Ilme Nõmmela Tallinn
Maris Lombiots Tallinn
Ville Luik Miiduranna küla
Inkeri Ansip Haage küla
Mall Sildjõe Ilmatsalu küla
Helju Põkk Tartu
Eerika Farm OÜ Märja alevik
Eike Kolga Tartu
Ott Kuusik Tartu
Valve Iverson Varstu alevik
Õie-Marie Plado Märjamaa alev
Ilme Elbing Paide
Vaima Kaldvee Tapa
Lydia Ling Kuressaare
Heli Kõomägi Põlva
Jaan Talumets Türi
Andra Einmaa Türi
Maire Lensment Rannu alevik
Aino-Monika Jõesaar Paide
Silvi Niisuke Jõhvi
Aime Saar Vedu küla
Enno Simson Lahepera küla
Marika Rauk Orissaare alevik
Helgi Matthiessen Kobru küla
Sonja Torn Upa küla
Silver Tammemägi Varstu alevik
Priit Paal Türi
Maie Puusepp Annikoru küla
Vaike Jõgi Paide
Viljar Ein Lümandu küla
Maire Kuusik Soodla küla
Heino Kann Lehtmetsa küla
Egle Rääsk Lähte alevik
Margus Proos Karla küla
Inna Aavik Noorma küla
Voldemar Madiste Tõrva
Türi Bel-Est OÜ Türi
Maie Soosaar Polli küla
Anne Variste Inju küla
Maie Meri Pauastvere küla
Viive Raud Herjava küla
Kadri Peedosaar Parksepa alevik
Anu Lõhmus Paaksima küla
Aune Moorits Valma küla
Daine Kiho Sihva küla
Lea Jõgioja Tüki küla
Eha Missik Tõrva
Silvi Männik Kunda
Aime Jaska Kootsi küla
Ivi-Heljo Harju Karksi-nuia
Maria Karro Kremessova küla
Ellen Vaarma Metsaküla
Elvi Lavonen Kehala küla
Küllike Riisna Mudaste küla
Ellu Elken Remniku küla
RMK HHO Põhja halduspiirkond Ussimäe küla
Tiina Tapu Kiviloo küla
Mai Rahuorg Rõuma küla
Silva Agro AS Sangaste alevik

Võitjad 08.12.

Aire Aeg Tallinn
KRK Mõigu OÜ Tallinn
Ester Peetrimägi Võerdla küla
Maie Karjatse Tallinn
Tiina Levald Tallinn
Koolibri AS Tallinn
Aino Männi Tallinn
Aino Heina Keila
Mart Deklau Tagadi küla
Maive Vaarpu Tallinn
Mai Vaher Tallinn
Leo Raidur Tallinn
Justiitsministeerium Tallinn
Aaro Meriniit Tallinn
Veera Liiv Aaviku küla
Tiina Ritson Raasiku alevik
Alfred Keerd Maardu
Alviina Peterson Tallinn
Silvi Juurma Tallinn
Herbert Hanson Tallinn
Reet Sõrra Tartu
Mildret Mäetalu Kuressaare
Hilje Tamm Õisu alevik
Imbi Hakk Sihva küla
Kairi Talumaa Saarde küla
Aino Vagur Põltsamaa
Hilju Pullisaar Arisvere küla
Karl Birk Puuri küla
Maaülikool Põllumajandus- ja Keskkonnainstituut Rõhu küla
Elle-Milvi Afanasjeva Meeksi küla
Linda Roosioks Juuru alevik
Tõnu Peterson Väänikvere küla
Elle Rohtla Vooru küla
Milvi Randmäe Sõrandu küla
Margit Jaanson-Noorhani Kilingi-Nõmme
Raivo Salujärv Põlde küla
HM Mets OÜ Häädemeeste alevik
Toivo Leis Võnnu alevik
Elmar Teder Agali küla
Tarmo Tiitma Suur-Pahila küla
Rein Rooväli Vihterpalu küla
Janyka Vellak Luhametsa küla
Ellen Sepp Mägi-Kurdla küla
Harry Anniko Kirikuküla
Peep Rannas Türi
Sirje Pärtel Luuri küla
Elfriede Mõniste Virtsu alevik
Urve Heinsalu Kulli küla
Leo Sults Tõrva
Mare Raudsepp Tamme küla
Heidi Orula Käru alevik
Mart Arujõe Prangli küla
Juta-Johanna Hunt Aseri alevik
Anne-Mare Zupping Pikajärve küla
Anne Kivi Lohusuu alevik
Valev Nurk Teilma küla
Johannes Rätsep Aude küla
Taimi Torn Rannaküla
Elvi Jaanus Mustaru küla
Leili Nõlvak Põltsamaa
Elli Aleksasina Kuressaare
Hilda Kalja Mulgi küla
Kalle Arumäe Lasva küla
Eino Kraam Pae küla
Astra Plado Koruste küla
Endla Põld Purtse küla
Eevi Raudvassar Listaku küla
Sirje Roosaar Roiu
Tiina Jürimäe Vaidavere küla
Ilmar Lall Voldi küla
Reet Lainemäe Kalme küla
Kersti Peterson Koruste küla
Sirje Väär Krootuse küla
Jüri Kusmin Velise küla
Asta Lääne Riisipere alevik

Võitjad 01.12.

Rein Lant Assaku alevik
Britt Elu Tallinn
Vello Kelder Püha küla
Vilma Albin Tagadi küla
Ringa Kuusalu Lokuti küla
Saku päevakeskus Saku alevik
Aarne-Peeter Suurväli Tallinn
Aime Reinjärv Tallinn
Ilme Krabo Tallinn
Arkadi Samarokov Kiili alev
Ülle Jõemaa Jüri alevik
Marju Pihelgas Tallinn
Edith Peetrimägi Muuga küla
Silvi Saarmann Tallinn
Olavi Põldveer Viljandi
Tiia Ariva Viljandi
Urmas Põldsaar Pärnu
Mix-Tööd OÜ Tartu
Heli Kikerman Tartu
Kaido Voor Sassi küla
Rita Kopp Elva
Rakvere Universaal Rakvere
Jaan Pitsi Võru
Leida Limberk Tootsi
Anu Pungas Voka alevik
Juta Reinaste Lehtse alevik
Katrin Vaine Linna küla
Merit Sander Kuressaare
Ailar Limmer Turba alevik
Valli Vainu Virtsu alevik
Vaike Päiv Laitse küla
Reet Talur Assamalla küla
Pirgit Pirita Laitse küla
Asta Runina Roovere küla
Taaniel Tippi Kareda küla
Ants Koppel Poole küla
Helje Jaanimägi Põllküla
Toomas Pähkel Tõrremäe küla
Karmo Klaasimäe Tamsalu
Mare Reiska Vaikla küla
Andrus Radin Tamme küla
Aino Böning Määra küla
Tõnu Paap Loksa
Leili Mihkelson Kirikumõisa küla
Õie Põder Piigaste küla
Liivi Ahi Antsla
Aleksandra Sagur Kuressaare
Harri Tiimann Sarapuu küla
Kaja Troon Supa küla
Maia Lust Tsooru küla
Liivi Unt Saverna küla
Sipa raamatukogu Sipa küla
Urmas Sildnik Vilivere küla
Mõisaküla linnavalitsus Mõisaküla
Rohta Lember Laimjala küla
Evi Mõisaäär Kause küla
Kersti Toit Põltsamaa
Aili Koger Aruvälja küla
Ilme Karing Sinialliku küla
Malle Peedel Väimela alevik
Illar Aug Pärispea küla
Hilda Reede Kodila küla
Silvi Seemen Suislepa küla
Elfriide Liiva Sääsekõrva küla
Viivi Kruusmann Lõõla küla
Virve Kiivit Otepää
Liide Purga Eametsa küla
Sirje Orro Kohila alev
Malle Madisson Savikoja küla
Airi Kinsigo Võrumõisa
Riho Rute Sonda alevik
Edvar-Armand Eensalu Pikasilla küla
Eha Ihats Ihatsi küla
Tiit Lääne Vaimastvere küla
Leida Koosapoeg Himmaste küla

Võitjad 24.11.

Milvi Priimägi, Tallinn
Jaanika Pukk, Vatsla küla
Ilmar Rang, Tallinn
Eve Puumets, Keila
Tiiu Raud, Saue
Ebbe Silla, Tallinn
Elmar Iida, Arusta Küla
Virve Paluvits, Tallinn
Elle Evert, Tallinn
Helle-Maie Piirak, Viljandi
Jaan-Valdek Müller, Viljandi
Pärnu Keskraamatukogu, Pärnu
Marika Sepman, Pärnu
Liivi Toomiste, Ülenurme alevik
Aime Henno, Enno Küla
Laine Sillaots, Elva
Vilma Kadakas, Aste Alevik
Tea Mutli, Kodila Küla
Aleksander Soome, Haapsalu
Vaike Nummu, Kose alevik
Erich Mölder, Otepää
Endel Narusk, Põlva
Kaja Aluvee, Otepää
Leili Kont, Otepää
Ludmilla Alliksaar, Paide
Elvi Kukk, Põltsamaa
Luule-Endla Ojasalu, Alu alevik
Maie Tikko, Õisu alevik
Klara Mõttus, Uue-Saaluse küla
Jarko Arold, Venevere küla
Käravete Raamatukogu, Käravete alevik
Arri Thärvelt, Suure-Jaani
Meta Kukk, Püha küla
Tiina Meekler, Põdrusekaüla
Udo Neemsalu, Seira Küla
Imbi Kerem, Tõhela küla
Tiina Rahkemaa, Rapla
Ille Sõrmus, Valga
Milvi Kurn, Ainja küla
Kulno Jõesalu, Türi
Laili Ago, Rõuge alevik
Kristine Langi, Laitse küla
Helma Glükk, Jõesuu küla
Aare Kiik, Võibla küla
Ilmar Põrk, Lalsi küla
Heidi Müts, Raka küla
Elli Märtson, Puhja alevik
Eevi Jaama, Rõngu alevik
Maie Ventsel, Põhjaka küla
Jüri Ilves, Haapsalu
Marit Juur, Pohla küla
Anne-Mai Jüriso, Järva-Jaani alev
Kristiina-Maria Luite, Viitka küla
Arvi Kont, Sipa küla
Tiiu Soonvald, Kassinurme küla
Anu Taa, Pühi küla
Paul Päkk, Erala küla
Rapla Maavalitsus, Rapla
Aino Reinaru, Ängi küla
Ruudi Kalda, Rannajõe küla
Aino Kamarik, Kloostri küla
Jaan Lõõnik, Tapa
Helmi Jaanson, Pahkla küla
Vaike Reit, Uniküla
Jüri Sepp, Maarja-Magdaleena küla
Lauli Kütt, Varstu alevik
Evi Sildnik, Vaiatu küla
Kerly Valo, Uuevälja küla
Helgi Rebbas, Pihtla küla
Elli Virk, Ruusmäe küla
Hilja Rätsep, Univere küla
Kenno Merivald, Paasvere küla
Selma Mäekivi, Rõhu küla
Malle Resen, Mustla alevik
Reet Soitu, Peedu küla

Võitjad 17.11.

Albina Vapper Tallinn
Tarmo Udras Tallinn
Kersti Kaurla Tallinn
Anette Urpp Maardu
Mare Malva Koogi küla
Ingrem Raidjõe Tallinn
Aavo Siren Tallinn
Aime Urvak Haabneeme alevik
Loreida Vara Harku alevik
Reine Falten Tallinn
Hilja Reigo Saue
Maret Evestus Saue
Illar Ebrus Tallinn
Kati Bakradze Tallinn
Reet Grassmann Raasiku alevik
Vaige Varik Tallinn
Liis Rohtla Tallinn
Evi Hämäläinen Tallinn
Kiira Kurik Pärnu
Mare Tuisk Pärnu
Aime Lainessaar Pärnu
Aili Suursild Pärnu
Ene Sinisaar Tartu
Vaike Rammo Tartu
Hilda Laiuste Tartu
Leida Aru Tartu
Endel Uiga Tartu
Ella Kranich Rakvere
Endla Naar Uusna küla
Kütt Väike-Maarja alevik
Ene Aasav Paide
Juta Kaljo Puhja alevik
Salme Elvre Alu alevik
Elvi Volver Paju küla
Agnessa Kaljuste Aespa küla
Sirje Kesküla Väike-Maarja alevik
Helle Palmiste Käsukonna küla
Mare Miroljubov Ristipalo küla
Luule Kuslap Lähte alevik
Lehti Lepp Järvakandi alev
Vilma Kreek Järva-Jaani alev
Kaia Kikkas Hargla küla
Aivo Kundla Võhmanõmme küla
Anu Lukats-Sang Kasispea küla
Adelina Seermann Paaksima küla
Silja Pärenson Vana-Võidu küla
Elve Kull Järvakandi alev
Are Lilleaed Sääsküla
Tiina Nurmela Haiba küla
Riina Sammel Keava alevik
Sadala Agro OÜ Sadala alevik
Milvi Silm Haaslava küla
Aala Sulbi Nõo alevik
Laine Talts Lodja küla
Meeri Karlsfrei Vahastu küla
Sulev Kalda Lipa küla
Aime Moesaar Pilistvere küla
Ene Pilvet Sava küla
Urve Pirsko Kernu küla
Virve Hiir Erastvere küla
Malle Kikerpuu Roela alevik
Malle Raudsepp Türi
Salme Viikmann Nehatu küla
Loosi raamatukogu Loosi küla
Virge Sinijärv Kihmla küla
Helle Hein Krei küla
Ilmar Kont Türi-Alliku küla
Maimu Neuhof Ehmja küla
Väluste raamatukogu Väluste küla
Eha Vaglakes Tsolgo küla
Enn Kuslap Murru küla
Veskimäe AS Päinurme küla
Heli Kürsa Püssä küla
Õie Elmend Ulvi küla
Virge Sulp Pikkjärve küla

Võitjad 10.11.

Andres Tamm Tallinn
Taimi Soomaa Peetri küla
Mõmmik OÜ Tallinn
Raimond Tamm Laulasmaa küla
Õie Ploom Lehola küla
Eha Lettermo Alliku küla
Tiina Padar Tallinn
Maret Paeste Tallinn
Nelli Rohi Metsanurga küla
Krista Sallaste Tallinn
Reet Sepp Tallinn
Arne Tommingas Tallinn
Hilja Ige Tallinn
Vello Pärnasalu Viljandi
Karin Pärmann Pärnu
Mari Petermann Pärnu
Tõnis Anijalg Tartu
Eha Lepp Metsalaane küla
Aini Hermann Elva
Sigrid Kaju Kose-Uuemõisa alevik
Koidula Maask Kodila küla
Kalle Tell Kunda
Maia Kuusing Ulaskova küla
Laine Metsa Maarja-Magdaleena küla
Laine Liivamägi Järvakandi alev
Klaara Priske Kuressaare
Ants Orumaa Kunda
Rein Paap Puurmani alevik
Ants Tenno Tüki küla
Madis Astla Kõrgessaare küla
Ester Lillma Vaabina küla
Ain Juurikas Kalme küla
Eha Kasenurm Uusküla
Arvo Joanurm Kiiu-Aabla küla
Meelis Täkker Ervu küla
Külli Vesso Vana-Kuuste küla
Aide Meitus Võõpsu küla
Rutt Pent Pruuna küla
Helle Matsin Kambja alevik
Helme Jõgi Kilingi-Nõmme
Endel Kask Paide
Rein Ülesoo Lõve küla
Taimi Truumees Koigi küla
Helgi Raud Võtikvere küla
Elvi Nool Kärasi küla
Andrus Rekor Atsalama küla
Varje Vainaru Ängi küla
Triin Schmidt Sindi
Kaire Vaher Alajõe küla
Väino Tross Pala küla
Helmi Kukk Kõdesi küla
Aive Runno Orgita küla
Artur Tootsi Vanaküla
Mai Jõevee Üdruma küla
Ants Haidla Pärnu-Jaagupi alev
Vivian Patune Veskimäe küla
Jüri Kasemaa Illuka küla
Milvi Tammik Kehra
Tiiu Seemen Pinska küla
Mihkel Kosobenko Kõrvetaguse küla
Lii Toht Leila küla
Eduard Kert Eesnurga küla
Ulvi Tanila Koila küla
Eino Matsalu Karjatnurme küla
Helga Väits Kaasiku küla
Tiiu Urb Sudemäe küla
Strangko Grupp AS Sääse alevik
Milvi Tamm Koogi küla
Urve Lukksepp Tsolgo küla
Peeter Põhako Vatla küla
Rein Lumi Atsalama küla
Rebruk Farm OÜ Reopalu küla
Rain Kivisild Viluste küla
Aavo Arm Raassilla küla
Sirje Viisitamm Maeru küla

Võitjad 03.11.

Eve-Viktoria Lasberg Tallinn
Piret Raud Tallinn
Aino Pajupuu Tallinn
Raivo Timm Tallinn
Merike Tanila Tallinn
Ave Raide Saue
Elga Kangilaski Saku alevik
Ülle Hallingu Keila
Elviira Traks Saku alevik
Põllumajandusamet Saku alevik
Aare Vilipõld Saha küla
Ülle Krabo Lohusalu küla
Edgar Leimets Sõgula küla
Ruuta Kuusksalu Saku alevik
Janis Keizars Kiili alev
Õilme Pani Tartu
Kalle Velsker Tartu
Kadi Rätsepp Tartu
Anne Poska Tartu
Imbi-Elle Juksaar Tartu
Elma Reimus Tartu
Virve Valtmann-Valdso Elva
Tiia Pedak Metsalaane küla
Eino-Andrus Leesik Külaaseme küla
Aino Nisuma Paikuse alev
Jana Pärtel Haljala alevik
Elfrida Antsov Kobela alevik
Tiina Anmann Otepää
Helmi Luts Kilingi-Nõmme
Erna Sillaots Paide
Pilvi Värnik Laatre alevik
Gt Kaubanduse OÜ Piira küla
Herman Prik Veskiküla
Tiiu Viinalass Puka alevik
Hanila vallavalitsus Kõmsi küla
Helen Oras Kalvi küla
Aino Mutli Kursi küla
Leida Saarme Kokõjüri küla
Merike Palumaa Tõrva
Kalle Pärn Loodna küla
Margus Lepp Oonurme küla
Aino Lõhmus Tallinn
Elvi Männik Sauste küla
Vaike Kimber Kärdla
Helgi Arume Kuusna küla
Rein Toode Makita
Mall Moor Roela alevik
Mihkel Saarnit Naruski küla
Airi Sinimets Tammiku küla
Helga Paulus Painküla
Väino Tõkke Herjava küla
Õie Simmermann Russalu küla
Olev Eller Aakre küla
Maive Teller Jausa küla
Osvald Puurits Pühaste küla
Jaak Mässak Viisu
Laine Õigus Mõisaküla
Elgi Kuuskman Ehmja küla
Kalju Laane Keava
Alar Kõll Pulli küla
Liivia Zahkna Viitka küla
Maret Schmidt Varstu vald
Toomas Raudsepp Selise küla
Maret Oras Räbi küla
Saale Treier Paide
Varja Arusoo Mõrtsi küla
Karuvälja OÜ Hirla küla
Aili Järitsa Sipa küla
Velli Lilleleht Kibuna küla
Leida Jõgeva Vagula küla
Vilma Pikver Vitsiku küla
Ain Kalamäe Mustmätta küla
Helju Lõhmus Vesneri küla
Malle Peramets Nääri küla
Kiretec OÜ Adavere alevik

Võitjad 27.10.

Ecwador OÜ Tallinn
Mari Abel Tallinn
Anne Saagpakk Tallinn
Kultuuriministeerium Tallinn
Keskkonnaamet Tallinn
Hillar Ruben Tallinn
Aune Lõoke Tallinn
TTÜ Tallinna Kolledz Tallinn
Maria Öeren Keila
Tiina Mitt Uusküla
Ado Einasmaa Tuula küla
Katrin Sildre Sausti küla
Maire Mikomägi Vaela küla
Reet Kukebal Loo alevik
Häli Koskinen Rakvere
Helle Kroon Tartu
Antonina Märtson Tartu
Merli Sild Tartu
Signe Kukk Viljandi
Vaike Kirss Pärnu
Urmas Rööbing Võlsi küla
Olev Käärid Kuressaare
Asta Üprus Lehtmetsa küla
Astra Liiv Puiatu küla
Harry Krause Väike-Kamari küla
Aino Mehik Misso alevik
Daimo Kenn Varbola küla
Maret Orulepa Vatla küla
Lili Saksing Paluküla
Asta Sarv Raigastvere küla
Peep Joost Valasti küla
Tarmo Kulu Lodja küla
Kaja Uustal Vaimastvere küla
Meida Klement Ubasalu küla
Raivo Reinhold Kärevere küla
Viivi Põldre Mädapea küla
Aimi-Ille Kotkas Tade küla
Raivo Valtin Müüriku küla
Eetla Lüsi Räitsvere küla
Rosalia Lok Kehra
Voore Farm OÜ Viru-Jaagupi alevik
Mairi Õis Piigaste küla
Heli Viedehof Malda küla
Lactoland OÜ Põlva
Harri Valk Viraksaare küla
Juta Pajo Vaimastvere küla
Krista Sullakatko Lelle alevik
Jaan Liiv Mälgi küla
Anneli Lepasepp Hagudi küla
Maimu Kõller Kirikuküla
Ene Vahter Sihva küla
Paul Riispere Vara küla
Aldo Kuus Mustla alevik
Helgi Käis Kiuma küla
Leili Liivand Hirvli küla
Leili Laanekivi Tagamõisa küla
Põlgaste raamatukogu Põlgaste küla
Vilma Jakobson Mustla alevik
Valdu Tali Koovälja küla
Maigi Leenurm Käru alevik
Reet Valliste Tõrva
Elle-Endla Raidma Järvere
Aivi Kuutok Karjaküla
Aili Miltop Viira küla
Tsooru raamatukogu Tsooru küla
Ahti Henn Rääka küla
Vaike Veiram Kuremäe küla
Ada Välimäe Kõima küla
Maret Adrat Reinevere küla
Riho Erismaa Oidrema küla
Urve Kibur Vahenurme küla
Maie Pedastsaar Perametsa küla
Marek Jaks Pagari küla
Tõnu Tammpere Vissi küla
Ene Kalmaru Ahula küla

Võitjad 20.10.

Liina Kikas Tallinn
Ellu Rusi Türi-Alliku küla
Harri Kilk Uuearu küla
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet Pärnu
Kaili Pääso Metste küla
Ahto Tamme Igavere küla
Heiki Valliste Kose alevik
Liivi Kuru Voore küla
Keskkonnainspektsioon Tallinn
Maie Kruuse Kibaru küla
Nikolai Kütisaar Lutepää küla
Vaike Metsma Punikvere küla
Sirje Parik Põltsamaa
Milvi Tammik Ridase küla
Heli-Terje Kivirähk Vahi alevik
Õili Kruus Pärinurme küla
Siiri Saareniit Misso
Aime Parkel Poole küla
Elve Eino Tallinn
Aivar Paat Valgevälja küla
Kati talu Abja-Paluoja
Milvi Subbe Mammaste küla
Kalju Elmik Kesu küla
Helje Arrak Tartu
Jaan Aiaots Kalme küla
Endla Tammik Eesküla
Asta Liiders Kaigepere küla
Riinu Kristoving Räpina
Liia Kesselman Nulga küla
Silvi Kont-Kontson Ingliste
Luule-Eha Sults Mõisaküla
Aino Braun Tallinn
Silvia Lao Tallinn
Margi Heitur Otepää
Endla Võsu Nõva küla
Ellen Aitsam Sääla küla
Ilma Naan Palmse küla
Raimund Käärik Tartu
Viivi Kivari Elva
Hugo Soomänd Saku alevik
Andris Margumets Maardu küla
Helge Helme Aseri alevik
Kalju Must Otepää
Lilli Lootus Veere küla
Malle Niilus Valga
Ants Moor Lohu küla
Tiina Tarik Tartu
Kalle Juks Põlva
Janne Kask Orissaare alevik
Renate Päri Ojasoo küla
Sirje Hüva Ihamaru küla
Kristiine sotsiaalkeskus Tallinn
Maija Kannelmäe Tallinn
Milvi Liiver Lepna alevik
Aime Märtson Järveküla
Kaido Maalepp Karkuse küla
Tiina Renser Tallinn
Lea Meikar Rakvere
Vilma Harjo Lammasküla
Olev Laines Linnape küla
Sulev Kurg Mõnuste küla
Vilve Taaler Punsa küla
Kaljo Laus Rannaküla
Luunja Mõis OÜ Luunja
Tiit Suurhans Palvere küla
Mardi -Jürna talu Lindi
Riina Rooleht Illi
Richard Smidt Hummuli alevik
elle mäerand Kääpa
Ilma Kuur Õisu alevik
Elina Pulk Oe küla
Kaja Raabe Supsi küla
Urve Nõuakas Uhtna küla
Ive Ruusamäe Kaugu küla
Elle Mandel Kärsa küla

Esimesed 75 võitjat
Marden Nõmm Pärnu
Helga Laur Aruküla alevik
Rahuleid Lehes Varstu alevik
Rein Roasto Vaemla küla
Heldi Kikas Tallinn
Jaak Konsin Tartu
Vilju Lilleleht Tartu
Anne-Marleene Eller Elva
Virve Kärp Türi
Tiina Piudunen Peri küla
Luule Kaldre Tallinn
Helju Rosen Kehtna alevik
Eerik Kaarend Loksa
Endel Rebane Tallinn
Anni Meema Tartu
Silvi Tartu Tallinn
Urve Massov Peningi küla
Leelet Kivioja Tallinn
Anne Hammer Haabneeme alevik
Ainu Topasia Ingliste küla
Lehte Sütt Illi küla
Linda Võitla Kootsi küla
Ain Kärsna Sääla küla
Ants Habakuk Laekvere alevik
Õie-Laurielle Väli Türju küla
E. Tolli OÜ Viljandi
Milvi Rajamäe Olustvere alevik
Expomarket OÜ Vanamõisa küla
Karin Joonsalu Mustla postkontor
Eevi Uudeküll Tapa postkontor
Milvi Kukk Maardu
Linda Vaab Savilöövi küla
Jaak Ploomipuu Igavere küla
Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda Jõgeva
Leili Värno Kõnnu küla
Ene Pärsim Sadala alevik
Maie Tölp Suurupi küla
Maire Salk Randvere küla
Andres Leedo Keila
Lie Jürgens Kuressaare
Oliver Veiksar Tallinn
Evald Rohula Vändra
Maia Truija Võrumõisa
Taevaskoja raamatukogu Taevaskoja küla
Manni Toobre Rääsolaane küla
Koigi raamatukogu Koigi küla
Urve Loorits Pulleritsu küla
Lehte Artasova Tartu
Aino Sipelgas Alatskivi alevik
Märt Maivel Tallinn
Iivi Vare Suure-jaani
Leiu Heapost Rootsivere küla
Ilmar Teevet Vändra
Elli Pihlapuu Saarlasõ küla
Metsamaa OÜ Tartu
Artur Vaarmann Aravere küla
Silver Raun Kõrkvere küla
Elmar Veltermann Maardu
Riho Mägi Ummaru küla
Andres Tamm Valga
Aarne Voimann Kaliküla
Milvi Rohtla Luige alevik
Ellen Valgi Paide
Ando Eensalu Karula küla
Heli Palm Tsooru küla
Laimjala vallavalitsus Laimjala küla
Elsa Masing Vihula küla
Aivi Pajula Märjandi küla
Enno Kingumets Pataste küla
Lidia Kattai Märdimiku küla
Aleksander Amur Põikva küla
Laine Knude Peatskivi küla
Helmi Vares Kriimani küla
Ene Seinpalu Nadalama küla
Arke Lihatööstus AS Põlgaste küla