Foto: Rauno Volmar

Kel Maardu ja Kallavere kanti sagedamini asja, need teavad, et nii nagu kakskümmend aastat tagasi olid reisijate pretensioonid ja ühistranspordi korraldajate probleemid Temptransiga igapäevased, pole aastatega suuremat muutunud ja ettevõte jätkab üldtunnustatud klienditeeninduse põhimõtete järjekindlat ignoreerimist.

Kui võiks arvata, et suhtumine, et bussijuhil polegi kombeks sõitjatele pileteid anda või antakse neid vaid n-ö näo järgi on ammu möödanik, siis Temptransi puhul tuleb seda ette tänaseni.

Nüüd palub Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse (ÜTK) tegevdirektor Vello Jõgisoo reisijatel veel paar nädalat vastu pidada, sest 1. juulist alustab Temptransi asemel nii Tallinn-Maardu kui Tallinn-Viimsi bussiliinide teenindamist AS Sebe.

"Ma tõesti vabandan kõikide reisijate ees, probleemid Temptransiga on süvenevad. Tean, et sealt jooksevad bussijuhid praegu minema, ettevõte pudeneb sisuliselt laiali, aga ma usun küll, et see valu ja vaev saab peagi otsa ja uus operaator suudab tagada ajakohase teeninduse," räägib Jõgisoo. "Palun kõigil veel kannatada, sest polegi ju enam palju - kõigest kaks nädalat."

Kuuldavasti on Sebe valmis oma töösse kohusetundlikult suhtuvaid bussijuhte ka tööle võtma.
Praegu teadaolevalt jäävad pealinna ja Maardu vahet sõitma Temptransi mõned kommertsbussiliinid ehk rahva keeli marsad.

Alates eilsest on saadaval ka 1. juulist kehtima hakkavad sõiduplaanid.