Lustakas lumememm, kes võib piiluda oksal või veeta aega hoopiski tubastes tingimustes. Väikesed lumememmed võib ka kuusele riputada. Pille Hermann

Lõngast memme on väga lihtne valmistada, ja mis veelgi mõnusam – sellist memme saab heegeldada soojas toas ning isegi kui ta ööseks tuppa jääb, ei juhtu temaga midagi halba.

Tore on veel seegi, et memme suuruse saab igaüks ise valdia. Nii võibki teha palju pisikesi lumememmesid või hoopiski ühe suurema. Loomulikult ei puudu tal söest silmad ning nööbid ja porgandist nina. Nööpideks sobivad väikesed tumedad pärlid, need võib hoopiski ka peale tikkida musta lõngaga. Porgand on heegeldatud ning paari salapistega kinnitatud.

Et ta meie karmis kliimas ei külmetuks, on pähe heegeldatud müts ning kaela loomulikult sall. Käed on valmis tehtud eraldi, täidetud ning seejärel keha külge õmmeldud. Keha ja pea on tehtud ühes tükis, alustades peast. Kaela kohal on kahandused, et sall ikka ümber mahuks. Kui sobilik keha suurus on olemas, siis täitke mänguasi ning heegeldage kinni.