Kahest valgustist ja augulisest kuplist koosnev laualamp. Villu Baumann

Pildil oleva valgusti tegemiseks on kasutatud kaht vana Estoplasti rippvalgustit. Valgustite ülaserva on puuritud avad, kust valgus välja kiirgab ja ümbritsevale valguslaike heidab.

Valgustite omavahel ühendamiseks on kasutatud kolme polti. Nende vahekohta on pandud kaks pleksiklaasist ja kaks alumiiniumplekist ketast, viimaste külge on kinnitatud pirnipesad.
Valgusti valmistamiseks kasutatud detailid.

Kuplite ülaserva, pleksiklaasist ja alumiiniumist ketastele on võrdsete vahedega puuritud kolm ava ühenduspoltide tarvis. Poldid pistetakse alumise kupli avadest läbi.

Valgusti kokkupanek käib järgmiselt: ülestikku asetatakse plekist ketas lambipesaga, siis poltidele 2 cm kõrgused torujupid, seejärel plastketas ja torujupid, siis teine plastketas ja torujupid ning pirnipesaga ketas. Lõpuks on lambikuppel peale asetatud ja kõik on fikseeritud mutritega. Torujupid tekitavad valgustil võrdsed vahed.
Ülemise ja alumise osa vahele on paigutatud alumiiniumist ja pleksiklaasist kettad.
Alumisele kuplile on puuritud ava juhtme tarvis, ülemise ja alumise pirnipesa juhtmed on ühendatud all ühendusklemmidega. Pealt katab lampi auklikuks puuritud poolkera.
Juhtmete ühendamine lambipesaga.