Kohv on valmis ning ootab nautimist. Valige kannusoojendaja voodriks rõõmsavärviline kangas, mis välja käänatuna pilku rõõmustab. Pille Hermann

Soe jook, olgu siis tee, kohv või hoopiski kakao, mõjuvad alati hästi. Kui see õnnis hetk – vaba päev – on käes, siis on ka põhjust hommikust kosutavat jooki nautida ning miks mitte valmistada seda tavapärasest pisut enam. Kui hiljem teha õues üks pikk jalutuskäik, võib ka mõnusat näksimist kohvi kõrvale endale lubada.

Et jook kiiresti ära ei jahtuks, on kannule ümber õmmeldud soojust hoidev ümbris. Selleks õmblustööks on lisaks naturaalsele linasele kangale kasutatud ka pisut roosatäpilist kangast, mis annab kannusoojendajale rõõmsa ilme.

Kõigepealt mõõtke kannu ümbermõõt, tehke väliskangal küljeõmblus ja toimige sarnaselt ka voodriga. Seejärel õmmelge mõlemal tükil eraldi põhi kokku ning tehke nurgaõmblused. Nüüd asetage vooder töö sisse ja õmmelge külge ülemine äär. Enne õmblemist võib servad tagasi triikida ning seejärel serva ühe õmblusega läbi õmmelda. Nüüd pöörake ülemine serv tagasi, nii et täpiline voodrikangas paistma jääks.
Õmmelge põhi kokku ning seejärel õmmelge kinni nurgad. Liigne õmblusvaru lõigake ära. Sarnaselt õmmelge ka soojendaja vooder.