repro

Targu Talita väljaandja Maaleht on koos oma lugejatega valinud kümme olulist valdkonda ja palunud asjatundjatel neist kirjutada uued käsiraamatud.

Iga raamatu maht on 108 lehekülge.

Raamatud tuletavad meelde vanu tarkusi ning jagavad uusi nippe lihtsatest võtetest hädavajalike teadmisteni. Lisaks majapidamisnippidele tuuakse lugejateni teadmised ravimtaimedest ja enesetunde turgutamise kohta. Samuti ilmuvad sarjas käsiraamatud kodus ja aias toimetamise, loodusmärkide ja loodusandide tundmise, igapäevaste ilmatarkuste, taaskasutuse, aias esmavajalike ehitustööde, hoidistamise ja säilitamise ning palju muu kohta.

Alates sellest nädalast saab raamatusarja tellida veebilehel www.lehed.ee/targutalita ning esimene raamat “Unustatud oskused ja majapidamisnipid” jõuab Coopi ja Selveri poodides müügile 5. aprillil koos Maalehega ning Ekspress Meedia veebikeskkonnas müügile 5. aprillil. Raamatud hakkavad ilmuma iga kahe nädala järel.

“Oleme lugejate rõõmuks suutnud mahukatele käsiraamatutele saada taskukohase hinna, et kasulikud teadmised leviks võimalikult paljude inimesteni,” ütles Maalehe peatoimetaja Andres Eilart. Kogu sarja ette tellides maksab raamat vaid 4,99 eurot ning kogu sari 49,90 eurot. Poodides lisandub sellele ka Maalehe hind.

Targu Talita on juba paarkümmend aastat olnud Eesti kõige populaarsem ja hinnatum nõuandja, ilmudes igal neljapäeval omaette väljaandena Maalehe vahel. Lisaks ilmub kord kvartalis üksikmüügis Targu Talita mahukas nõuandeajakiri.