Paberlehe tellis tellijapalga võitja oma emale kingituseks, endal on tal tellitud digileht ja seda ta ka iganädalaselt loeb. Madis Veltman

“Päriselt?” uurib naine veel kord ja puhkeb kinnitust kuuldes rõõmsalt naerma.

Varem pole Tallinnas elaval Kristina Lauril võitudega eriti vedanud. Paarkümmend aastat tagasi on mõned väiksemad summad siiski siit-sealt tulnud, kuid nii suure võiduga – Eesti keskmine palk – pole veel näkanud.

Paberlehe tellis Kristina Lauri oma emale kingituseks, endal on tal tellitud digileht ja seda ta ka iganädalaselt loeb. Kuid ka paberil Maaleht ei jää sirvimata, kui Kristina emale külla satub.

“Maaleht on hea leht ja tellin seda kindlasti edasi. Uudised ja ka pikemad lood on alati huvitavad. Ootan neljapäevi põnevusega, et vaadata, millest värske leht kirjutab,” sõnab Lauri.

Lisaks Kristina Laurile said aasta jooksul Maalehe tellijapalga omanikuks veel 11 inimest. Palga maksmisel toetas Maalehte Coop Pank, kellele selline asi pole esmakordne.

“Eelmisel aastal maksime loosi teel selgunud Coop Panga kliendile aasta jooksul igal kuul kindla summa igapäevaste kulutuste tasumiseks,” ütleb panga turundus- ja kommunikatsioonijuht Tiina Tali.

Küsimusele, kas kõik õnnelikud võitjad ka Coop Panga kliendid ja kaupluste külastajad on, Tali pangasaladuse tõttu vastata ei saa, kuid usub, et kuna panga teenused on mugavad, pakkudes tasuta makseid, sularaha väljavõtmist 350s Coopi kaupluses ja kõikide Eesti pankade sularahaautomaatides ning säästukaardi soodustusi, siis kindlasti on tellijapalga saanud inimeste seas ka neid, kes hüvesid kasutavad.