Andres Eilart
Peatoimetaja
andres.eilart@maaleht.ee

Raivo Murde
Tegevtoimetaja
raivo.murde@maaleht.ee

Erika Klaats
Arvamuste ja kultuuri vanemtoimetaja
erika.klaats@maaleht.ee

Lii Sammler
Maamajanduse vanemtoimetaja
lii.sammler@maaleht.ee

Eda Post
Uudistetoimetaja
eda.post@maaleht.ee

Bianca Mikovitš
Ajakirjanik
bianca.mikovits@maaleht.ee

Ivar Soopan
Ajakirjanik
ivar.soopan@maaleht.ee

Silja Lättemäe
Ajakirjanik
silja.lattemae@maaleht.ee

Argo Ideon
Ajakirjanik
argo.ideon@maaleht.ee

Maire Aunaste
Ajakirjanik
maire.aunaste@maaleht.ee

Heli Raamets
Ajakirjanik (Tartu toimetus)
heli.raamets@maaleht.ee

Rein-Erich Raudvere
Ajakirjanik (Tartu toimetus)
rein-erich.raudvere@maaleht.ee

Rein Sikk
Ajakirjanik
rein.sikk@maaleht.ee

Margus Mikomägi
Ajakirjanik
margus.mikomagi@maaleht.ee

Kristiina Viiron
Metsalehe toimetaja
kristiina.viiron@maaleht.ee

Mari Kartau
Digilehe toimetaja
mari.kartau@maaleht.ee

Lennart Käämer
Maaleht.ee veebitoimetaja
lennart.kaamer@maaleht.ee

Madis Enrik Must
Maaleht.ee veebitoimetaja
madis.must@maaleht.ee

Jana Rand
Targu talita vastutav toimetaja
jana.rand@maaleht.ee

Marju Reitsak
Targu talita ja Maakodu aiatoimetaja
marju.reitsak@maaleht.ee

Kadri Tramm
Maakodu peatoimetaja
kadri.tramm@maakodu.ee

Kristel Kirss
Maakodu tegevtoimetaja
kristel.kirss@maakodu.ee

Sven Arbet
Fotograaf
sven.arbet@maaleht.ee

Valdek Alber
Kunstnik
valdek.alber@maaleht.ee

Ene Leivak
Keeletoimetaja
ene.leivak@ekspressmeedia.ee

Merike Järvlepp
Korrektor
merike.jarvlepp@ekspressmeedia.ee

Mari Peterson
Maalehe kujundaja
mari.peterson@ ekspressmeedia.ee

Tuuli Prees
Maalehe kujundaja
tuuli.prees@ ekspressmeedia.ee

Heiki Maiberg
Maalehe kujundaja
heiki.maiberg@ ekspressmeedia.ee

Piret Väljataga
Maakodu kujundaja
piret.valjataga@ekspressmeedia.ee

Kadi-Liis Maidla
Maalehe reklaami müügijuht
kadi-liis.maidla@ekspressmeedia.ee

Taivo Hiielaid
Maalehe tootejuht
taivo.hiielaid@ekspressmeedia.ee

Eve Kaljusaar
Turundusosakonna juht
eve.kaljusaar@ekspressmeedia.ee

Liisi Sepp
Maalehe turundusjuht
liisi.sepp@ekspressmeedia.ee